GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Madagaskara

Baudītāja ceļvedisCitādi maršruti

IZVĒLIES CEĻVEDI

Pasaules labākās kaitborda vietas. Iesaka Renārs Bīrmanis

Dreverna, Šventoji un Kuršu kāpaLilaste, Baltā kāpa, Koklītes, Bērzciems, Kolka, Ventspils, Pāvilosta un LiepājaSāremā, Hīumā un HāpsalaSumatra-BaliTenerifa-FuertaventuraTarifa-Caños de Meca-El PalmarIsla Margarita-Isla CocheFortaleza - Cumbuco - Cauipe - Taiba - Paracuru - JericoacoacaraEssauirra-Qualidia-DakhlaFort Dauphin-Manombato« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Baudītāja ceļvedis · Āfrika · madagaskara · Madagaskara · Pasaules labākās kaitborda vietas. Iesaka Renārs Bīrmanis

Fort Dauphin-Manombato

Autors: Renārs Bīrmanis0 ATSAUKSMES

Fort Dauphin-Manombato

Vēl neatklāta pasaule un kaitborda web saitos būs ļoti grūti atrast kādu noderīgu informāciju, jo pati Madagaskara ir viens vienīgs brīnums zemes virsū, kur joprojām gandrīz viss ir jaunatklāts. Vienīgi Nosy Mangabe Madagaskaras ZA ir kaitborda skola ar puslīdz sakarīgu ekipējumu, taču Madagaskaras brīnums slēpjas Manombato.

*****Manombato pie Rasobe ezera ir brīnumaina vieta, kuru, iespējams, vēl nav atklājuši kaiteri. Balto smilšu pludmales un kristāldzidrais 1-2 m dziļais ezera saldūdens ir tieši tas, kas varbūt pēc gadiem 10 ierindos šo vietu vienu no pieprasītāko pasaules pludmaļu sarakstā, taču tagad jums ir vienreizēja izdevība turp doties un izbaudīt neskartās pludmales burvību. Dzīvošanai iesaku labāk izvēlēties viesu māju pašā ceļa galā, prom no pārējām viesnīcam. Tur ir arī vislabākais vējš. Iesaku arī izīrēt laivu un padzīvot uz pussalas starp ezeru un okeānu - tur var uzcelt bungalo un netraucēti baudīt vientulību un mieru. Okeānā gan nepeldiet dziļi, haizivju tur ir, ka biezs!!!

Foto: Fort Dauphin-ManombatoFoto: Fort Dauphin-Manombato

****Fort Dauphin ir Madagaskaras DA galējais punkts. Totāla nabadzība mijas ar brīnumainiem dabas parkiem. Ap ragu izkārtojušies vairāki līči, kur iegriežas visa veida un virzienu vēji. Ideāla vieta gan waveriding, gan sērfošanai. Ja vēlaties vairāk izpētīt šo vietu un izmēģināt kaitot dažādās vietās, ieteiktu izzīrēt kvadraciklu pilsētas centrā pie Motociklu veikala. Veikala īpašnieks ir arī vienīgais kaiteris šajā apkaimē. Dzīvošanai izvēlieties kādu no bungalo stila mājelēm pie centrālās pludmales, kalna augšā - brīnišķīgs skats uz okeānu. Eiropas standartu gan neceriet šeit sagaidīt un pilsētā elektrība ir tikai retajai mājai, tālab pēc saulrieta tur iestājas klusums.

Apkopojums:
+ sezonas labākais laiks, kad doties uz Madagaskaru, ir no septembra līdz martam, inventārs jāņem līdzi viss iespējamais
+ kristāldzidrs ūdens un skaista daba, ūdens T ap 25*C
+ lieli viļņi un pilnīgi tukšas pludmales
+ lētas dzīvošanas izmaksas
+ daudz tūrisma iespēju - kalnu, upju, dzīvnieku, augu valsts apskatei
+ viesmīlīgi vietējie

- tikai laba un vidēja līmeņa braucējiem
- haizivis
- grūti sasniedzami galapunkti, nav ceļu un tūrisma infrastruktūras
- sanitārie un higiēniskie apstākļi ir bīstami baltajiem cilvēkiem
- bez iepriekšējas ceļotāju pieredzes neiesaku doties ceļojumā - neprognozējamāk kā Āfrikā.

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: