GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Taizeme

Baudītāja ceļvedisCitādi maršrutiFoto galerijas

IZVĒLIES CEĻVEDI

Starp zemi un debesīm. Unikālākās izpletņlēkšanas vietas pasaulē

B.a.s.e jumping Norvēģijā un ItālijāNorth Pole Thai Sky FestivalSkydive KenyaGap Tallard Skydiving Skydive EmpuriabravaSkydive Arizona EloyAerograd Kolomna« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Baudītāja ceļvedis · Āzija · taizeme · Taizeme · Starp zemi un debesīm. Unikālākās izpletņlēkšanas vietas pasaulē

Thai Sky Festival

Autors: Ingus Augstkalns, Reinis Rūtentāls0 ATSAUKSMES

Thai Sky Festival

Lec virs klintīm!

Thai Sky Festival - festivāls Taizemē, kurp dodas cilvēki no visas pasaules, lai šai pasākumā izbaudītu dabu kopā ar iemīļoto sporta veidu. Lai nodotos riņķošanai starp vertikālajām klintīm, virs ūdens, virs ar mežu apaugušām klintīm un fantastiskām pludmalēm.
Taizeme ir vieta, kur tika īstenots pasaules big-ways skydiving rekords - 400 cilvēku formācija. Lai to izpildītu, tika piesaistīti lielie valsts armijas kravas lidaparāti, kas ir spējīgi pacelt gaisā tik lielu cilvēku skaitu.
Taizeme jau pati par sevi ir eksotiska zeme visiem eiropiešiem un amerikāņiem, turklāt tā piedāvā daudz izklaides iespējas, zemas cenas un brīnišķīgu dabu. Ko redzēt netrūkst!


www.thaiskyfestival.com
www.skydivethailand.com

Foto: Andrey Veselov - http://www.thaiskyfestival.com/

 

 

Skydive iespējams piedzīvot ikvienam - neatkarīgi no fiziskās sagatavotības. To var darīt gan, lai gūtu prieku un pozitīvas emocijas, gan, protams, sportisku mērķu vārdā.

Kā lēkt?
-
Individuālais lēciens prasa apgūt AFF (Accelerated Free Fall) - paātrinātā brīvā kritiena apmācības programmu, kurā tiek iemācīti lēkšanas pamati. Tā sastāv no teorētiskās apmācības un 8 praktiskajiem lēcieniem.
Kad kursi ir nokārtoti, sākās īstā mācīšanās un gaisa vides apguve. Īstens skydive sākas, kad izlekts jau simto, divsimto reizi.
Izlec - 4 km augstumā. Brīvais kritiens - 55 sekundes.
Izmaksas: kursi - līdz 1000 LVL, inventārs - 3000-8000 EUR (pasaules dropzonās to iespējams arī īrēt), katrs lēciens pēc kursu pabeigšanas - vidēji 12-20 LVL.

-Tandēma lēcienā ar instruktoru nav nepieciešama iepriekšēja skydive pieredze kā vien 30 minūšu instruktāža pirms paša lēciena. Šādā lēcienā tu esi kā pasažieris. Tāds kā joyride! Reizē lec arī operators, kurš šo brīvā kritiena minūti iemūžina.
Izlec - 4 km augstumā, krīt - 2,5 km. Tad tiek vērts vaļā izpletnis, iespēja to vadīt tiek dota arī pašam pasažierim. 300 m no zemes instruktors atkal pārņem vadību. Brīvais kritiens - 50 sekundes.
Izmaksas: tandēma lēciens ar operatoru 150 LVL.

Kad skydive iemaņas apgūtas, zemeslodes debesu jums ir tavā rīcībā. Visā pasaulē regulāri tiek organizētas treniņnometnes, reģionālie vai pasaules čempionāti, uzstādīti vietēja mēroga vai pasaules rekordi, rīkoti boogie - izklaides festivāli kā atvaļinājuma paketes.
Skydive iespējams izveikt arī nesankcionēti, izīrējot lidmašīnu un izlecot jebkur. To var darīt arī nekur nebraucot ārpus savas zemes robežām un lieliski uzārdīties fun jump'os - lec vai izkrīti kā gribi, griezies kā gribi, taisi salto, ārdies un ālējies kopā ar citiem.
Lapa par eksotiskajiem izpletņlēkšanas pasākumiem dažādās pasaules malās -www.exoticskyadventures.com

 

*Dropzona (drop zone) - izpletņlēkšanai paredzēti lidlauki, kuros ir izpletņlēkšanai piemēroti lidaparāti, izpletņlēcējiem speciāli paredzētas nolaišanās vietas, vēja virziena rādītāji utt.

 

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: