GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Francija

Baudītāja ceļvedisCitādi maršrutiKur iepirktiesMaršruti

IZVĒLIES CEĻVEDI

Starp zemi un debesīm. Unikālākās izpletņlēkšanas vietas pasaulē

B.a.s.e jumping Norvēģijā un ItālijāNorth Pole Thai Sky FestivalSkydive KenyaGap Tallard Skydiving Skydive EmpuriabravaSkydive Arizona EloyAerograd Kolomna« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Baudītāja ceļvedis · Eiropa · francija · Francija · Starp zemi un debesīm. Unikālākās izpletņlēkšanas vietas pasaulē

Gap Tallard Skydiving

Autors: Ingus Augstkalns, Reinis Rūtentāls0 ATSAUKSMES

Gap Tallard Skydiving

Lec virs Alpiem!


Gap Tallard Skydiving center dropzona Alpos, Francijas dienvidos, 160 km uz ziemeļiem no Marseļas, ir pieskaitāma sporta skydive lidlaukiem. Šeit trenējas viena no pasaules skydive līderkomandām Soul Flyers, līdz ar to, protams, piesaistot ļoti daudz cilvēku. Skats lejup ir fantastisks - ar pūlēm aizsniedzamās Alpu virsotnes tagad ir tieši zem tevis. Burtiski „rauj jumtu nost"!


www.parachutismegap.com/index-eng.html

Skydive iespējams piedzīvot ikvienam - neatkarīgi no fiziskās sagatavotības. To var darīt gan, lai gūtu prieku un pozitīvas emocijas, gan, protams, sportisku mērķu vārdā.

Kā lēkt?
-
Individuālais lēciens prasa apgūt AFF (Accelerated Free Fall) - paātrinātā brīvā kritiena apmācības programmu, kurā tiek iemācīti lēkšanas pamati. Tā sastāv no teorētiskās apmācības un 8 praktiskajiem lēcieniem.
Kad kursi ir nokārtoti, sākās īstā mācīšanās un gaisa vides apguve. Īstens skydive sākas, kad izlekts jau simto, divsimto reizi.
Izlec - 4 km augstumā. Brīvais kritiens - 55 sekundes.
Izmaksas: kursi - līdz 1000 LVL, inventārs - 3000-8000 EUR (pasaules dropzonās to iespējams arī īrēt), katrs lēciens pēc kursu pabeigšanas - vidēji 12-20 LVL.

-Tandēma lēcienā ar instruktoru nav nepieciešama iepriekšēja skydive pieredze kā vien 30 minūšu instruktāža pirms paša lēciena. Šādā lēcienā tu esi kā pasažieris. Tāds kā joyride! Reizē lec arī operators, kurš šo brīvā kritiena minūti iemūžina.
Izlec - 4 km augstumā, krīt - 2,5 km. Tad tiek vērts vaļā izpletnis, iespēja to vadīt tiek dota arī pašam pasažierim. 300 m no zemes instruktors atkal pārņem vadību. Brīvais kritiens - 50 sekundes.
Izmaksas: tandēma lēciens ar operatoru 150 LVL.

Kad skydive iemaņas apgūtas, zemeslodes debesu jums ir tavā rīcībā. Visā pasaulē regulāri tiek organizētas treniņnometnes, reģionālie vai pasaules čempionāti, uzstādīti vietēja mēroga vai pasaules rekordi, rīkoti boogie - izklaides festivāli kā atvaļinājuma paketes.
Skydive iespējams izveikt arī nesankcionēti, izīrējot lidmašīnu un izlecot jebkur. To var darīt arī nekur nebraucot ārpus savas zemes robežām un lieliski uzārdīties fun jump'os - lec vai izkrīti kā gribi, griezies kā gribi, taisi salto, ārdies un ālējies kopā ar citiem.
Lapa par eksotiskajiem izpletņlēkšanas pasākumiem dažādās pasaules malās -www.exoticskyadventures.com

 

*Dropzona (drop zone) - izpletņlēkšanai paredzēti lidlauki, kuros ir izpletņlēkšanai piemēroti lidaparāti, izpletņlēcējiem speciāli paredzētas nolaišanās vietas, vēja virziena rādītāji utt.

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: