GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Kerala

Baudītāja ceļvedisCitādi maršrutiEsenceKultūraKur nakšņot· Stila krējums· Īsts atradums· Laba izvēle· Labākie spaKur paēstKur iepirktiesLietas, kas jāizdaraVērts zinātInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Purity« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Āzija · indija · Kerala · Kur nakšņot · Labākie spa

Purity

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Purity

Purity ir Keralas ekskluzīvākās un šarmantākās boutique naktsmītņu ķēdes Malabar Escapes jaunākā māsa un pirmā īstenā luksusa spa viesnīca Keralā. Tā atrodas pašā Vembanad ezera krastā un Malabar Escapes filozofijai atbilstoši, nelielajā viesnīciņā ir vien sešas istabas (to vidū arī Vembanad Suite un atsevišķa dārza kotedža).

Pilnīgs miers un nekādas ārpasaules kņadas. Jau ainavai vien te kalpojot kā dziednieciskam spa. Krēslas stundās krastmalā vīdošie masīvie ķīniešu murdi ūdens klajumā met dekoratīvas ēnas, saulriets izzīmē slīdošo laivu siluetus, ik brīdi ezera spogulī mainās vides seja un ievelk sirreālas ainas, kuras vispatīkamāk vērot tieši no krastmalas lapenē izkārtotajām spilvenu gubām.

Istabu interjerā dominē Indijas krāsu košums, savā ziņā pārfrāzējot modes leģendas Diānas Vrīlendas tikpat leģendāro atziņu: "Rozā ir Indijas tumši zilais" (Pink is the navy blue of India). Katrs dabīgā zīda spilvens savā krāsu piesātinājumā rezonē sniegbaltajos, čaukstošajos palagos, kas veido izsmalcināto Purity numuriņu gultas klājumu. Terases lieliskam pusdienu baudījumam, plašas vannas istabas, pazīstamā indiešu ajūrvēdas zīmola KAMA kosmētika un citi mūsdienu komforta kvalitātes aspekti Purity iet roku rokā ar vēstures un laikmetīgās mākslas klātesību. Mākslas izpausmes šeit sadzīvo līdzās Indijas kultūras vēstures reliktiem - laikmetīgās tēlniecības un glezniecības paraugu veidolā. Īpašu vērību veltot mākslas meistardarbu izgaismošanai, nereti Purity telpās noskaņu uzbur tieši gaismas atdzīvināti materiāli, piemēram, apgleznots stikls.

Nelielais, intīmais spa ar divām procedūru istabām piedāvā lielisku ajūrvēdisko procedūru klāstu (gan pāris dienām, gan vairāku nedēļu ārstnieciskām kūrēm) un ir pirmais pazīstamā indiešu ajūrvēdiskās kosmētikas zīmola KAMA spa Keralā. Procedūras tiek izvēlētas atbilstoši katra viesa individuālajām vajadzībām un notiek ajūrvēdas ārsta uzraudzībā. Veselīga dzīvesveida fundaments veido arī Purity ēdienkarti.

Iecerēts, ka nākotnē Purity papildinās vēl astoņas istabas un kaut gan apkārtnē notiek celtniecības darbi, uzturoties šeit tie tikpat kā nav manāmi.
Savukārt vietējo kolorītu un vides noskaņu iespējams baudīt otrpus Purity vārtiem, un lai gan tai pusē manāmas smaga darba liektas muguras, cilvēku domās pulsē dzīvesprieks, sejās - smiekli, bet apģērbā un rotās - krāsas.

purity at lake Vembanad
East of Muhamma Police Station
Muhamma P.O.
Alappuzha
Kerala-688525
www.malabarhouse.com

 

01/2012

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: