GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Tamil Nadu

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasEsenceKultūraKur nakšņotKur iepirktiesLietas, kas jāizdaraVērts zināt

IZVĒLIES OBJEKTU

Esence« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Āzija · indija · Tamil Nadu · Esence ·

Esence

Autors: Gunita Kakteniece0 ATSAUKSMES

Esence

Tamil Nadu ir viens no 28 Indijas štatiem un atrodas valsts dienvidaustrumos. Pretēji zaļajai Keralai, kas ir viens no pārtikušākajiem Indijas štatiem, Tamil Nadu vēsturiski bijis lauksaimniecības un ražošanas reģions. Ceļa malās izlaidušies neskaitāmi rīsu lauki, bet par dziļajām audumu darināšanas saknēm citi valsts nostūri Tamil Nadu varētu tikai apskaust. Lielākā daļa gardo augļu, kas pārpludinājuši Keralas tirgu, patiesībā tiek audzēti Tamil Nadu. Arī antīkie interjera nieciņi luksusa viesnīcās atrasti nekur citur, kā Karaikudi pilsētas antikvariātos. Ne velti Tamil Nadu kultūra un māksla tiek uzskatīta par vienu no senākajām pasaulē.
Tamil Nadu nav kontrastu zeme, taču dažādība tajā ir nenoliedzama. Franču austrumu rivjēra jeb Pondicherry - pilsēta, kuru neizgaršot ir neiespējami. Indiešu, viesnīcas, veikali un virtuve rietumnieku mērcē.
Mahabalipuram - pilsēta Bengālijas līča krastā, ar vienreizēji skaistām, akmenī kaltām figūrām un templi tieši pie ūdens!
Nelielā Kanadukathan pilsētiņa, kas tā vien vilina paklaiņot pa tās ielām. Turienes mājas ar fantastiskajiem kokgrebumiem varētu apbrīnot stundām ilgi.
Nelielais ziedu tirgus Madurai, kur krāsu un smaržu, ka mudž. Viens no lielākajiem hinduistu tempļiem, dažādos toņos. Cilvēku masas un krellīšu tirgoņi, kas ar savu preci teju vai kāpj līdzi mašīnā. Un tam visam pa virsu neiztrūkstošs šīs zemes šarms - regulāri elektrības traucējumi nomaļākās vietās. Ja reiz gadījies iekāpt kādā plančkā, atliek vien pie sevis pasmaidīt un ar lukturīti rokā meklēt ceļu uz viesnīcu.

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: