GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW JAUNUMI FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Dušanbe

Foto galerijasEsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesLietas, kas jāizdaraVērts zināt

IZVĒLIES OBJEKTU

Segafredo Zanetti Espresso DushanbeMisrDastarhanUzvaras parka vasaras kafejnīcaŠašliks centrālajā parkāChaykhona RokhatSteak HouseCafe Merve« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Āzija · tadžikistāna · Dušanbe · Kur paēst ·

Dastarhan

Autors: Anothertravelguide.com1 ATSAUKSME

Atvērts tikai šopavasar Dastarhan ir viens no kolorītākajiem nacionālās virtuves restorāniem pilsētā. Viss kā šādām vietām pienākas - tautiskos motīvus interpretējošs interjers un ēdienkarte, kurā rodams viss iespējamais vietējās gastronomijas klāsts, sākot no plova un beidzot ar šašliku.

23 Buhoro

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Guntis

Apmeklēja: 10.08.2010

Mans iespaids - cena neatbilstoša kvalitātei. Izvēlējos jēra ribiņas, olivjē salātus, sulu, nonu (plāceni), zaļo tēju. Rēķins - 48 somoni (ap LVL 5). Salāti bija OK, jēra ribiņas -porcija liela, bet vecas (šķiet pāris reizes sildītas) -cietas un sāļas. Sula kā visur Dušanbē - Добрый, bet cena 2x lielāka kā citur. Tēja arī OK.
Jēra ribiņas labāk ēst "Лаззат" - tas nav pārāk tālu no šī resotrāna, bet cena par porciju 12 somoni, kopā pusdienas neizmaksās vairāk par 25 somoniem cilvēkam.
Interjērs tiešām OK, parasti restorānos un kafejnīcās koka (nevis plastmasas) galdi un krēsli, galdauti (nevis plastmasas plēves) ir retums.
Serviss - citur ir daudz labāks (piemēram - Sagafredo, Киш миш, Трактиръ). Apkalpošana varētu būt ātrāka, rēķins jālūdz pašam, oficiante jāmeklē.

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: