GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Franču Rivjēra

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesMaršrutiLietas, kas jāizdaraRaksti

IZVĒLIES OBJEKTU

Château de ValmerChâteau Le Cagnard, Cagnes-sur-MerCote d'Azur AutrementWindsor Hotel, NicaLa Colombe d'Or, SenpoldevānsaHotel 3.14, KannasHi Hotel, NicaChateau de la Chevre d'Or, EzeLes Rosees, MouginsLa Maison du Frene, VānsaToile Blanche, Senpoldevānsa« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · francija · Franču Rivjēra · Kur nakšņot ·

Château de Valmer

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Château de Valmer

Vai jums kādreiz gadījies ar acīm iekrist ziedošu hortenziju kupenās tā, ka pasaule vēl labu mirkli pēc tam šķiet iekrāsojamies maigi violeta un koši rozā? Kaut ko tādu iespējams piedzīvot Sentropēzas apkaimē - piekrastes pilsētiņā La Croix-Valmer.

Cipresēs, ozolos, palmās, vīnogulājos un hortenziju krūmos ieslīgusi še meklējama vēl viena no apkaimes vēsturiskajām muižām - Château de Valmer, kas šodien pārtapusi 42 istabu luksusviesnīcā ar gardēžu restorānu, kas atvērts arī še nenakšņojošiem. Tiesa, ir vēl kāda īpaša zīme, kas Château de Valmer atšķir no visām pārējām Rivjēras naktsmītnēm. Viens no viesnīcas apartamentiem atrodas simtgadīgā ozolā, burtiski ieslēpies tā prominentajā lapotnē, stumbram kā kolorītam interjera elementam izvijoties cauri nelielajai istabai. Augšup ved ciedrkoka kāpnes un mazais namiņš burtiski apcelts ozola stumbram – pašu koku neaizskarot un neievainojot. Tam ir arī neliela terase, kuras pakājē plešas Château de Valmer vīnogu lauki, bet mazliet tālāk – restorāna virtuves dārzs, kur starp garšaugiem pretim Rivjēras izslavēti zilajām debesīm tiecas milzīgas, koši dzeltenas saulespuķu galvas. Kā zina stāstīt personāls, jaunai sezonai sākoties mazo namiņu ik gadus nākoties mazliet pielabot, jo simtgadīgais ozols joprojām aug ar jaunekļa sparu.

37210 Chançay
chateaudevalmer.com

07/2017

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: