GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Franču Rivjēra

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesMaršrutiLietas, kas jāizdaraRaksti

IZVĒLIES OBJEKTU

Château de ValmerChâteau Le Cagnard, Cagnes-sur-MerCote d'Azur AutrementWindsor Hotel, NicaLa Colombe d'Or, SenpoldevānsaHotel 3.14, KannasHi Hotel, NicaChateau de la Chevre d'Or, EzeLes Rosees, MouginsLa Maison du Frene, VānsaToile Blanche, Senpoldevānsa« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · francija · Franču Rivjēra · Kur nakšņot ·

Hotel 3.14, Kannas

Autors: Anothertravelguide.com1 ATSAUKSME

Uz Kannu glamūro un visai garlaicīgo luksusa viesnīcu skatuves Hotel 3.14 šķiet kā ekstravagants un mazliet huligānisks kiča triepiens. Atvērta 2004. gadā, bijušā Hotel Savoy ēkā, viesnīca jau pamanījusies iemantot uzticamu cienītāju pulciņu. Piesātināta krāsu palete - sarkans, purpurs, tirkīzs, katrs stāvs nodēvēts par godu savam kontinentam (jūras tuvums tomēr) šo sajūtu visā tās krāšņumā izspēlējot arī interjerā. Amerika un popārts, Āfrika un mauru māksla, Eiropa un 20. gadsimta Parīzes noskaņas, Klusais okeāns un tropi, Āzija un minimālisms. Hotel 3.14 apvieno gan naktsmītni, gan pulsējošu sociālās dzīves telpu. Te nemitīgi notiek laikmetīgās mākslas izstādes, savukārt par viesnīcas muzikālo fonu parūpējies lounge guru Klods Šalē (Claude Challe), tas pats, kuram pieder arī lielākā daļa nu jau kulta statusu iemantojušo Buddha Bar kompilāciju.

5 rue Francois - Einesy
www.3-14hotel.com

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Ieva Baumane

Ceļojām kopā ar diviem bērniem. Mans komentārs būs tīri praktisks. Vēlos pasargāt nākamos šis viesnīcas viesus no vilšanās. Iesaku neizvēlēties numuru Amerikā, proti, otrajā stāvā. Dzivojaam gan Delux gan Suit istabās. Abas bija tumšas, ar maziem logiem. Sienas, grīdas un griesti ir krāsoti tumšās intensīvās krāsās, piemēram tumši sarkanā, vai jūras zaļā. Istabās nav griestu apgaismojuma, tikai divas naktslampiņas un blāvi izgaismots sienas dekors. Vienīgais gaismas avots bija WC un vanas istaba, kuras durvis(stikla) tad turējām plaši atvērtas. Tā kā viesnīcā bijām novembrī, kad saule noriet ap 18.00, tad savās istabiņās jutāmies kā kurmja alā. Pustumsa ir nospiedoša, it īpaši rudenī. Varētu būt, ka parējos stāvos numuri ir gaišāki, jo aplūkojot viesnīcu no ārpuses, sākot no 3.stava, logi ir lielāki! Viesnicas izkārtojums ir sekojošs: 2.stāvs ir Amerika 3.stāvs ir Āfrika 4.stāvs ir Okeānija 5.stāvs ir Eiropa 6.stāvs ir Āzija Brokastis bija vienkaršas - Continental, cenai - 25Eur- neatbilstošas. Mašīnas stavvieta 30 Eur. Ja izdodās atrast vietu ielas malā no 21-8 ir bezmaksas, bet no 8-21 -2h=3 Eur. Personals nelaipns, it ipaši sieviešu kārtas. Uzturoties viesnīcā 3.14, nepameta sajūta, ka tas ir mēģinājums veidot atraktīvu dizainu ar lētu un nekvalitatīvu remontu.

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: