GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Franču Rivjēra

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesMaršrutiLietas, kas jāizdaraRaksti

IZVĒLIES OBJEKTU

Château de ValmerChâteau Le Cagnard, Cagnes-sur-MerCote d'Azur AutrementWindsor Hotel, NicaLa Colombe d'Or, SenpoldevānsaHotel 3.14, KannasHi Hotel, NicaChateau de la Chevre d'Or, EzeLes Rosees, MouginsLa Maison du Frene, VānsaToile Blanche, Senpoldevānsa« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · francija · Franču Rivjēra · Kur nakšņot ·

La Maison du Frene, Vānsa

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

La Maison du Frene atrodas mazā, šarmantā Vānsas vecpilsētas laukumā iepretim Chateau de Villeneuve jeb Modernās mākslas muzejam un simtgadīgam Fransuā I laikā stādītam pīlādzim, kuru piecās savās gleznās reiz iemūžinājis Chaim Soutine. Turpat blakus ir Pharmacie du Frene, vecākā aptieka Franču Rivjērā. Tikai četras istabas - absolūta mākslas mīļotāju oāze. Īpašnieks Thierry Marchisio ir frizieris, dzimis Vānsā, tad pārcēlies uz Parīzi - līdz apnikusi modes pasaule, metropoles ņega un viņš atgriezies dzimtajā pilsētā. Visu četru istabu interjera autors ir Terijs pats. Daļa te rodamo lietu ir ģimenes īpašums, daļa atrasta neskaitāmos ceļojumos un Parīzes antikvariātos. Salons un istabas ir arī mājvieta viņa laikmetīgās mākslas kolekcijai, kur cita starpā rodami arī Deivida Hokneja, Gilbert&George, Džefa Kūnsa oriģināli. Pikaso un Lihtenšteina stilizācijas. Terijs mīl skaistas lietas un krāsu, La Maison du Frene ir viņa kaislība un mīlestība vienlaikus. Un to var just jau ienākot, šai vietai piemīt fantastiska dzīves garšas un prieka enerģija. Katra no istabām ir atšķirīga, apjoma un stila ziņā drīzāk atgādinot nelielu dzīvokli. Augšstāva popārta apartamentos virs melnās gultas ar krāsainiem spilveniem ir divi Merilinas Monro portreti un ekstravaganta lustra. Savukārt The Chapel Suite apartamenti ir viegli un gaisīgi. Pa vienu no lielajiem logiem var redzēt arī pilsētiņas lepnumu - Matisa apgleznoto Chapelle du Rosaire. Piemēroti arī, ja ceļojat trijatā, jo tajā ir vēl istaba ar atsevišķu gultu. Neatkarīgi, kuru no apartamentiem izvēlaties, visos vannasistabas ir nelielas istabas lielumā.
Taču pašu La Maison du Frene dvēseli meklējiet otrā stāva salonā - bilbliotekā un mākslas galerijā vienlaikus. Turpat līdzās ir neliela virtuvīte, kur viesiem rītos tiek servētas brokastis (iekļautas cenā), kuras gatavo Terijs pats. La Maison du Frene atrodas 20 kilometru attālumā no Nicas lidostas un tās vienīgais mīnuss varētu būt savas autosstāvvietas trūkums - to nāksies atstāt turpat blakus esošā pilsētas centrālā laikuma pazemes stāvvietā.

Cena - no 140 eiro

1 place du Frene
06340 Vence

www.lamaisondufrene.com

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: