GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Franču Rivjēra

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesMaršrutiLietas, kas jāizdaraRaksti

IZVĒLIES OBJEKTU

Château de ValmerChâteau Le Cagnard, Cagnes-sur-MerCote d'Azur AutrementWindsor Hotel, NicaLa Colombe d'Or, SenpoldevānsaHotel 3.14, KannasHi Hotel, NicaChateau de la Chevre d'Or, EzeLes Rosees, MouginsLa Maison du Frene, VānsaToile Blanche, Senpoldevānsa« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · francija · Franču Rivjēra · Kur nakšņot ·

Les Rosees, Mougins

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Les Rosees ir pilnīga idille, viena no romantiskākajām naktsmītnēm, kurā jums jebkad būs gadījies nakšņot! Tikai desmit minūšu brauciena attālumā no Kannām - Mougins virzienā. Kad pie maza, šaura viena automašīnas platuma celiņa, kas turklāt ved kalnā, pamaniet uzrakstu Chemin de Font Neuve, nesamulstiet - tas ir īstais! Un pretimbraucēju visticamāk nebūs daudz. Tas, ka vēl pirms nepilnas pusstundas klīdāt pa atpūtnieku un luksusa zīmolu pieblīvēto Kannu Croisette, aizmirsīsies pirmajās piecās minūtēs. Kamēr caur rozēs, lavandās un olīvkokos ieaugušā dārza terasēm nokļūsiet pie mājas, jums jau šķitīs, ka esat pilnīgi citā pasaules malā. Bet, kad pārkāpsiet tās slieksni - arī citā laikā. Les Rosees ir kā aristokrātiskas franču vecmāmiņas lauku īpašums. Viss te ir īsts un visam ir sava patina. Arī istabā uz plaukta noliktajā groziņā smaržojošajai lavandai un mājās gatavotajai marmelādei, ko jums pasniegs brokastīs. Ēkai, kurā ir tikai trīs viesu istabas, ir vairāk kā 400 gadu, bet dārzā augošais tamarinda koks ir vēl vecāks. Tā nav ģimenes māja, īpašnieki - interjera dizaineri, to iegādājušies pirms vairāk kā 20 gadiem ar mērķi iekārtot šovrūmu savu dizaina ideju prezentācijai. Tiesa, šim mērķim Les Rosees uzticami kalpo arī šodien, ja viesiem iepatīkas, piemēram, te rodamais tekstils - to iespējams arī pasūtīt.
Interjerā kā vienā dzīparā savijies vecais un jaunais - antikvariāts un laikmetīgā dizaina detaļas. Augšstāva Sergue Suite ir stikla jumts. Taču visromantiskākais noteikti ir Isadora Suite - ar ieapaļu, stiklotu atpūtas zonu, akmens flīžu grīdu, telpas dekoru Diora pērļu pelēkos toņos un skatu uz dārzu. Ideāla vieta pēcpusdienai labas grāmatas kompānijā. Katra detaļa līdz niansei pārdomāta un, kur vien vēršas skats - estētiska bauda. Ne velti Les Rosses bieži tiek izīrēta arī dažādām fotosesijām - gan interjera, gan modes. Tiesa, ja piederat zvērinātiem minimālisma piekritējiem, šī noteikti nebūs īstā vieta kurp doties.
Kannu kinofestivāla laikā te reiz nakšņojusi arī Laiza Minelli. Kaut saimnieki neiebilst arī, ja te ierodaties ar mazuli, ņemot vērā, ka mājā ir daudz antikvariāta un trauslu detaļu, iespējams, tā nav pati piemērotākā rotaļu istaba maziem bērniem.

Cena - no 260 līdz 290 eiro (atkarībā no sezonas)

238 Chemin de Font Neuve
06250 Mougins

www.les-rosees.com

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: