GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Franču Rivjēra

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesMaršrutiLietas, kas jāizdaraRaksti

IZVĒLIES OBJEKTU

Château de ValmerChâteau Le Cagnard, Cagnes-sur-MerCote d'Azur AutrementWindsor Hotel, NicaLa Colombe d'Or, SenpoldevānsaHotel 3.14, KannasHi Hotel, NicaChateau de la Chevre d'Or, EzeLes Rosees, MouginsLa Maison du Frene, VānsaToile Blanche, Senpoldevānsa« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · francija · Franču Rivjēra · Kur nakšņot ·

Toile Blanche, Senpoldevānsa

Autors: Anothertravelguide.com1 ATSAUKSME

Toile Blanche ir visīstākais atradums. Nelielā, 1890. gadā celtā Francijas lauku muižiņa, kas 2003. gadā pārtapusi sešu istabu luksusa b&b, atrodas vien 15 minūšu brauciena attālumā no Nicas lidostas (25 no Kannām)un vienlaikus nost no visa. Vienā no kalniem, kas aptver kādreiz Pikaso un Braka tik iecienīto ciematiņu Senpoldevānsu. Nekādas burzmas, sajūta kā pilnīgi citā pasaulē, apkārtējās kalnu ainavas panorāma, avokado, vīģes koki, miers, klusums un vienlaikus tik tuvu visam. Ierodoties jūs sagaida paši saimnieki - beļģu mākslinieku pāris Denijs un Nadīna, kas šurp pārcēlies pirms gadiem astoņiem. Ja čalojot ar saimniekiem, jums vēl varētu šķist, ka esat pie kāda ciemos, tad nokļūstot istabā, pārņem pilnīga mājas sajūta. Te nav nekā no klasiskas viesnīcas atribūtikas. Vēsa betona grīda, lampas kā mākslas objekti, mazliet provokatīva laikmetīgā māksla pie sienas, plaša vannasistaba - ar metāla izlietni. Televizora, mūzikas atskaņotāja nav, izbaudiet lauku klusumu. Istabas izkārtojušās divās ēkās - vēsturiskajā un vēlāk celtajā. Tām, kas atrodas jaunākajā spārnā, ir arī terases, ja vien ir iespējams vislabāk izvēlēties pašu tālāko. Katra istaba iekārtota citādi - daļa mēbeļu darinātas Marokā. Piemēram, īpaši apstrādāta metāla gultas gals un skapis silti brūna koka tonī. Tikai pieskāriena vēsumā sajūti, ka tas ir no metāla. Mazliet industriāls, bet vienlaikus ļoti mājīgs un videi atbilstošs dizains. Mākslas darbi ir viscaur interjerā, katrai no telpām piešķirot savu personību. Jauno un veco daļu savieno āra bārs, kam šī būs pirmā sezona. Vasarās (no 15. maija līdz 15. septembrim) uz terases - ar baseinu un kalnu panorāmu fonā, atvērts arī restorāns. Radošās virtuves dēļ tas jau kļuvis galamērķis pats par sevi un izpelnījies arī Michelin ceļveža uzmanību.
Vakaros atdarot lielos dzelzs vārtus ar saimnieku iedoto elektronisko atslēgu un iebraucot mašīnu pagalmā, jums jau ir sajūta, ka atgriežaties mājās. 15 - 20 minūšu gājiena attālumā atrodas 20. gadsimta 30. gados atvērtā, savulaik mākslinieku un aristokrātu iecienītā, nu jau par leģendu kļuvusī viesnīciņa un restorāns Colombe d'Or. Mazliet tālāk - 10 minūšu brauciena attālumā ir Vānsa (Vence) ar Matisa apgleznoto kapelu Chapelle du Rosaire.

Cena - no 145 (nesezonā), no 185 (sezonā)

826 Chemin de la Pounchouniere
06570 Saint - Paul de Vence

www.toileblanche.com

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Ieva Baumane

Toile Blanch(tulkojumā nozīmē balts audekls, jeb kanva) ir jauka un mājīga viesnīca, gribētu pat teikt - viesu māja, ja vien tāds nosaukums nemazinātu šis vietas imidžu. Ļoti personiska attieksme no saiminieku- Denija un Nadīnas puses. Jutāmies kā mājās. Iesaku visiem izbaudīt Toile Blanche burvību.

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: