GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Tbilisi

Citādi maršrutiEsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesMaršrutiLietas, kas jāizdaraVērts zinātRaksti

IZVĒLIES OBJEKTU

CulinariumSofia Melnikova’s Fantastic DouqanTablaBread HouseMaspindzelo! Seasonal ProjectIn the shadow of MetekhiPur PurKhachapuri HousesHinkaļu ēstuve Mtskhetā (blakus prokuratūrai)TsiskviliKalakuriDzveli Sakhli« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · gruzija · Tbilisi · Kur paēst ·

Hinkaļu ēstuve Mtskhetā (blakus prokuratūrai)

Autors: Anothertravelguide.com1 ATSAUKSME

Gruzīni mīl labi paēst un šajā ziņā ir gana prasīgi. Kā apgalvo vietējie, īsteni labi hinkaļi vai šašliks meklējami nevis Tbilisi, bet gan 27 kilometrus tālākajā, senajā Gruzijas galvaspilsētā Mtskhetā. Un nevis glaunos restorānos, bet pavisam vienkāršās ēstuvēs. Tbilisiešu iecienītākā hinkaļu ēstuve Mtskhetā atrodas tieši blakus prokuratūrai un vietējo leksikā pusdienošana šeit jau iegājusies kā „brauciens uz prokuratūru". Citas adreses šai vietai īsti nav, vietējie zina tāpat. Paliela telpa, koka galdi, starp tiem savu kumosu gaidīdami lavierē saimnieku kaķi. Pēc mirkļa galds ir nokrauts tā, ka šķīvim vietas gandrīz vairs nav. Hinkaļi ir jāēd ar pirkstiem, gigantiskā izmēra ar gaļu pildīto „pelmeni" turot aiz mīklas pušķīša aizmugurē. Vispirms mazliet jāiekož, ļaujot mutē ietecēt galvenajam labumam - buljonam, un tad jāķeras pie pārējā. Hinkaļu variācijas ir visdažādākās, tos, ko nespēsiet pievārēt, jums glīti saliks kastītē - līdzņemšanai. Neko citu gan še nevajag pasūtīt, šī ir vieta, kur jāēd tikai un vienīgi hinkaļi.

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Z.

Apmeklēja: septembris 2012

Vietējiem labāk jautāt pēc garāžas hinkāļiem. Tie, kam mēs jautājām, kā tur labāk noklūt, bija sajūsmā, ka mēs tādus zinām. :)

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: