GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Tallina

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesMaršrutiLietas, kas jāizdaraVērts zinātInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

RoST Leib & KohvLeib Resto ja AedVon Krahl AedNOATuljakArt PrioriBollywoodKadriorgMust PuudelNopBoheemF-HooneSfääRMoonGloriaNehGloria Wine CellarNokuBestsellerCafe JosephineChocolaterie (Chocolats de Pierre)Buenos AiresAfrican KitchenElevantKuldse Notsu Kõrts (The Little Piggy Inn)TroikaSpirit CafeÖBocca« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · igaunija · Tallina · Kur paēst ·

Art Priori

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Art Priori

Izaicinoši laikmetīgās gastronomijas eksperimenti Kranaha un Brēgela Vecākā laikabiedru fonā. Izklausās pēc utopiskas ekstravagances? Tikai ne gadījumā, ja šāda ideja pieder kaislīgam mākslas kolekcionāram. Tallinas jaunākā gastronomijas galamērķa, šovasar durvis vērušā gardēžu restorāna Art Priori īpašnieks ir Šveicē dzīvojošs krievu mākslas kolekcionārs Andrians Meļņikovs, kura kaislība ir 15. - 17. gadsimta māksla. Mākslas darbiem no Meļņikova kolekcijas (oriģināliem un reprodukcijām) papildinot arī restorāna izteikti laikmetīgo, glamūri eleganto interjeru. Līdzās galvenajai zālei Art Priori ir arī atsevišķa galerijas jeb VIP telpa, ko noteikti novērtēs tikpat kaislīgi kolekcionāri – tās sienas grezno 3D tehnoloģijā izgaismotas Meļņikova kolekcijas pērles. Turklāt iecerēts, ka ekspozīcija regulāri tiks mainīta, tādējādi mainoties arī atmosfērai un meistardarbu kompānijai še vakariņojot.

Foto: Art Priori

Restorānā saimnieko divi jauni igauņu pavāri, viens no tiem stažējies Kopenhāgenas slavenajā Noma. Katrā ziņā, lasot šķietami tradicionālos ēdienu aprakstus, pat iedomāties nevarat, ko ieraudzīsiet uz sava šķīvja. Amuse Bouche vien ir pārsteigums – ogļu melna uz pelēka akmens servēta aknu pastēte, kas turklāt vēl sirreāli lāsumo. Un, izrādās, melna ir tāpēc, ka pastētes garšu buķete bagātināta ar šķipsniņu pelnu... Tekstūru, garšu un krāsu spēlēm vakariņas Art Priori padarot par piedzīvojumu un baudījumu vienlaikus. Un nenoliedzami - arī mākslas pieredzi!

Olevimägi 7
www.artpriori.ee

09/2015

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: