GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Maskava

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasEsenceKultūraKur nakšņotKur paēst· Stila krējums· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Vietējais kolorīts· Kur iedzert vīnu· Naktsdzīve· Must-VisitKur iepirktiesVērts zinātInsider's viewKultūras afiša

IZVĒLIES OBJEKTU

Tehnikum bistroLavkaLavkaVoronezhDizengof 99Uilliam'sGrand Cafe Dr. JhivagoUgolёkMedeleev BarRekaPivbar KamchatkaCarabasBolshoiKaravaeviMari VannaElectrosvetKalina BarVarvarySoho RoomsPresnja CafeWall Street BarSolyankaNobuBocconcino1812SemifreddoAcademiyaChapurinBarMaison BaccaratRitz CarltonKrizis ZhanraH.L.A.M.Petrovich ClubKlubs PropagandaDenis Simachev veikals - bārsRed BarBar 30/7Rakhat LukumYolki PalkiDom LiteratorovGlavpivtorgBarashkaVogue CaféGalereyaBosco CaféThe MostBonMaison CaféTurandotPushkin« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · krievijas federācija · Maskava · Kur paēst ·

Uilliam's

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Uilliam's

Runā, ka virtuves darba galdu atklātam skatam restorāna pašā viducī tā īpašnieks Uilliam Lamberti novietojis tālab, ka vēlējies viesus iedvesmot gatavot pašiem, tāpēc arī apmeklētājus aicinājis brīvi komunicēt ar pavāriem.

Restorāna ēdienkartē jūtama kā Francijas un Itālijas (paša saimnieka dzimtenes) virtuves brīze, tā vēsmas no Amerikas un Anglijas, un ne tikai... Piemēram, šeit baudītā vista tabakā noteikti ir Kaukāza zemju virtuves mantojums, bet asās jūras velšu zupas – aziātu pienesums. Restorāna ēdienkartē nekas nav definēts, taču lai kas arī tiktu pasniegts – tas būs absolūti baudāms!

Uilliam's atrodas Patriarhu dīķu apkaimē, ir gana iecienīts, tāpēc telpas mazie apmēri noteikti paredz priekšlaicīgu rezervāciju.

Malaya Bronnaya ul., 20А (Малая Бронная 20а)
Москва 123104
T.: +79252069046
uilliams.ru

10/2015

 

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: