GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW JAUNUMI FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesMaršruti· Kultūrekskursantiem· Urbānajiem ekstrēmistiem un aktīvistiem· Teritorijas· Arhitektūras baudītājiemUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Avotu ielas kāzu salonu koncentrātsRīgas pludmalesRīgas jahtklubi un laivu piestātnesSpīķeru promenādeLatvijas Mākslas akadēmijas jaunā piebūveRīgas Dizaina un mākslas vidusskolas koka mājaMangaļsalas molsRestaurētie koka nami Kalnciema ielāDailes TeātrisAta Ķeniņa ģimnāzijaDaugavas promenāde ĶengaragāČiekurkalnsPurvciemsBulvāru loks un Jūgendstila RīgaRīgas centrsTorņakalnsGrīziņkalnsAnothertravelguide vērtē netradicionālos Rīgas ekskursiju maršrutusĀgenskalns BolderājaIļģuciemsMežaparksKundziņsalaMīlgrāvisSarkandaugava jeb Rīgas fabriku ceļvedisPiena ielaSlacklining RīgāPilsētas medībasLongbords. Asfalta sērfs jaunā kvalitātēLucavsala. Rīgas vasaras atpūtas epicentrsČetri skriešanas maršruti RīgāNometņu ielas stāstsMaršurts "Vāgners – Rīgas leģenda"Distanču slēpošanas iespējas Rīgā un Rīgas apkārtnēGeocaching jeb slēpņošana RīgāRīgas Laivas« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Maršruti · Maršruti

Pilsētas medības

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Pilsētas medības

Visi, kas lūkojas to iespēju virzienā, kas ļauj savu pilsētu – Rīgu, iepazīt no cita rakursa, laipni aicināti Pilsētas medībās, ko rīko piedzīvojumu organizācija "Lūzumpunkts".

Savulaik "Lūzumpunkts", lai padarītu interesantāku kāda komandas biedra dzimšanas dienu, atsauca atmiņā veco labo foto orientēšanos. Ar laiku to apaudzējot ar dažādām papildus aktivitātēm un izaicinājumiem, nu izveidojies savs brīvā laika pavadīšanas formāts, ko piedāvāt pilsētniekiem, proti, Pilsētas medības.

Reizi mēnesī vairākas komandas dodas iepazīt dažādas pilsētas nomales - Teikas un Čiekurkalna apkārtni, Ziepniekkalnu, Maskavas forštati, Rīgas centru – pavisam no cita skatpunkta, vēršot uzmanību pilsētvides detaļām, kas ikdienā paliek nepamanītas.

Divu, trīs cilvēku komandas ar velosipēdiem (citkārt arī ar kājām, skrituļslidām, slēpēm, mašīnām vai laivām pa pilsētas ūdeņiem) dodas uz interesantākajiem pilsētas nostūriem - pagalmiem, laukumiem un parkiem, lai tur, izpildot noteiktus uzdevumus, atzīmētos - izmantojot gan speciāli izveidotu analogo karti, gan modernās tehnoloģijas - viedtālruņus un citas tamlīdzīgas ierīces, ar kurām iespējams apmeklēt tīmekļa vietni.

Pilsētas medību laikā ātruma un izveicības uzdevumi tiek kombinēti ar izaicinājuma (piemēram, nobildēties pašvaldības policijas automašīnas bagāžas nodalījumā, vai nofotografēt vienu komandas dalībnieku līdz kaklam ūdenī!) un attapības uzdevumiem.

Lai arī Pilsētas medības nebūt nav uzskatāmas par sacensībām, bet brīvā laika pavadīšanu, pilsētmednieki tiek arī pie savām balvām – ierasti no Gandrs un Suunto.

Reģistrācija Pilsētas medībām atvērta divas dienas pirms pasākuma. Nokavēt nevajadzētu - nākamais Pilsētas medību posms plānots jau 7. augustā – Imantas apkārtnē.

www.luzumpunkts.lv

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: