GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēst· Kafejnīca· Tējas vieta· Kafijas vieta· Vīna vieta· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Leģendāra klasika· Vietējais kolorīts· Konditoreja· Ātrā ēstuve· Bistro· Naktsdzīve· Labākās kūkas· Bārs· Pavārmāksla· Gardēžiem· Nacionālā virtuve· Vieta ar lielisku skatu· Veģetārā virtuve· Zivis· Tirgus ēstuveKur iepirktiesMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Kafejnīca PiensResto TeraseKafejnīca PasēdētKafejnīca - kultūras telpa AUTENTIKAAlus virtuveKolonāde. Mūsu stāstiEntresolNemiersMuusu TeraseRaunas dārzsVespa GarazhEcoCatering restorāniCOD kokteiļbārsBALTSFERMAMr. FoxHungaricumMuusuWalters & GrapaFoodBoxMākslas kafejnīca “Kolekcionārs”PagalmsBezēDēkainisFilm NoirRestorāns 3Grauzdētava Rocket Bean RoasteryZivju leteAustraFazenda bazārsM’archersHappy Days & NightsMazā KaņepeVESTCoffee TowerMuteVinilbārsSiļķītes un dillītesMākonisarbOOzCabo CafeNometne GardēžiemWok to WalkDemokrātisks vīna bārs GarageStockPotKafejnīca MierāLa KannaBārs XIIILatvijas 1. RokkafejnīcaBibliotēka N.1 Restorāns3 pavāru restorāns - Tam labam būs augt!Raw GardenInnocentTakaTējas istaba/ studija IlluseumMiiTDAD cafeKūkotavaCuba CafeRāmaBufete GaujaVīna studijaAragatsFabrikas restorānsOsīrissVincents« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Kur paēst ·

Vespa Garazh

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Vespa Garazh

Vespa Garazh ir Rīgas adrese Vespa dzīvesstila cienītājiem, kurā apvienots motorolleru serviss, noma un bārs. Šeit burtiski spieto ikoniskā itāļu rolleru zīmola piekritēji, tostarp vietējā Vespa motorolleru īpašnieku kopiena VespaSpiets (nosaukumā rodama atsauce no itāļu valodas vārda ‘vespa’, kas tulkojumā nozīmē ‘lapsene’).

Bārs ar garāžu tā aizkulisēs ir kompakta, tāpēc gana mājīga telpa, un tās veidols, saprotams, pakārtots Vespa tematikai – fotogrāfijas ar rolleri kompozīcijas centrā, ķiveres, no dizaina atvasināti interjera priekšmeti un aksesuāri, un skats uz garāžā sarindotajām spoži nopulētajām Vespa lapsenītēm.

Siltajā sezonā garāžas durvis tiek atvērtas uz āra terasi, un Itālijai raksturīgie zilie logu slēģi un šī pilsētas nomaļus rajona netraucētais ritms uz brīdi ļauj noķert Vespa dzimtenes dienvidniecisko sajūtu.

Atzīta ir arī Vespa Garazh virtuve, Cortese kafija un deju vakari, kuros dīdžeji ar jaudīgu muzikālo dzinējspēku kārtīgi izrūcina garāžu.

Valkas iela 4 / Tel. +371 26 334 138 / www.vespas.lv
Darba laiks: P. - Pk. 11.00 - 22.00, S. 11.00 - 23.00

05/2017

Foto: Kirils Kirasirovs

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: