GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Park SpaBaltā pirtsESPATaka spa« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Spa un labākie saloni ·

Park Spa

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Park Spa

Kalpaka bulvāris, kas noslēdz Kronvalda parka zaļo līniju ir vieta, kur pilsētas straujais ritums izlīdzinās jau pavisam lēnākā plūdumā. Daļēji pārlauzies pāri striktajam ielas asfaltam, parks zaļo arī pretējo ēku priekšpagalmos. Vienā līmenī ar šo dzīvo zaļumu, Park Spa telpas iekārtotas ēkas pagrabstāvā. Šķiet, ka šeit, kā zemzemes dzīvības klēpī - siltuma, klusuma un miera kapsulā rodas jauna dzīvība un atdzimst pagurusī. Iespēja šai reģenerācijai Park Spa izpildījumā ir bāzēta dažādās kultūrās gadsimtos krātās veselības atziņās un veiksmīgas mūsdienu metodēs.

Mazāk iedziļinoties skaistumkopšanas jomā, Park Spa vairāk orientējas tieši uz masāžām. Līdzās klasiskajām, piedāvājumā iekļauta virkne eksotisko masāžu – gan drēgnajās dienās īpaši patīkamā zāļu un garšvielu masāža ar zāļu stampiņām (pindām), gan daļēji ar plaukstām, daļēji ar bambusa nūjiņām veiktā Āzijas bambusa masāža, gan enerģiju līdzsvarojošā Indijas čampi galvas masāža un havajiešu lomi-lomi masāža ar siltajām eļļām, tāpat arī masāžu ar „Baltijas jūras zelta” jeb dzintara produktiem.

Pati krāšņākā no Park Spa VIP programmām ir Royal Gold VIP programma, kurā tiek izmantoti 24 karātu zelta produkti. Izsildīšanos tvaika pirtī, ķermeņa un sejas pīlingu, masāžas un peldi putu vannā iespējams baudīt kā vienatnē, tā divu vai trīs cilvēku kompānijā. Īpaši sagatavoto programmu piedāvājumā ir arī Austrumu smaržām un garšvielām bagātīgas aromātu procedūras, kas vairāk piemērotas aukstam gadalaikam – ar dienvidniecisku siltu krustnagliņu un kanēļa smaržu. Savukārt unikālā Latvijas augu dziednieciskā procedūra ar Latvijas pļavu veltēm un medu ir īpašs piedzīvojums viesiem no citām zemēm. Starp citu, Park Spa sadarbojas arī ar viesnīcām Gallery Park Hotel un Hotel Neiburgs – procedūras pilsētas viesi var pasūtīt arī savas naktsmītnes apstākļos.

Savukārt viegli nolasāmo, izteikti funkcionālo spa telpu interjeru veidojis dizaina birojs H2E. Park Spa īpašā vērtība ir personiska attieksme un klientu vajadzību izzināšana caur rūpīgām sarunām. Meistari katrs par sevi ir personība, katrs ar savu pašatdevi un pieeju klientiem.

Kalpaka bulvāris 9
parkspa.lv

 

03/2013

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: