GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Amsterdama

Baudītāja ceļvedisCitādi maršrutiEsenceKultūraKur nakšņotKur paēst· Stila krējums· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Leģendāra klasika· Kur padzert kafiju· Kur iedzert vīnu· BārsKur iepirktiesMaršrutiArhitektūras tūrismsLietas, kas jāizdaraVērts zinātLabākie klubiFilmaVērts izbaudītInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Cafe AméricainCold Pressed JuiceryBar BotaniquePho 91OrangerieDe PlantageFoodhallenStedelijk RestaurantCafé Restaurant AmsterdamScreaming BeansVan HarteHotel de Goudfazantd'Vijff VlieghenCafe GeorgeIn de KeukenDe Taart van m'n TanteWalemMorlangCinema ParadisoDauphineCasa di DavidCafé De JarenEnvy« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · nīderlande · Amsterdama · Kur paēst ·

De Taart van m'n Tante

Autors: Anothertravelguide.com1 ATSAUKSME

Absolūti ku-kū kūkotava. Pilnīgs kiča iemiesojums. Modīgajā Pijp rajonā. Blakus stilīgam urban street style veikaliņam. Skatlogi pilni ar kūkām, kuru dizains kā no bērnu grāmatām vai 50. gadu retro stila kartiņām. Tortes ar dejojošām meitenītēm, ēdamas kleitas utt. Pa virsu - dekoratīvi krēsli apdrukāti ar kūkām un kafijas pupiņām, rozā sienas, katrs krēsls savādāks, sarkanbalti rūtotas salvetes un galdauti kā no krustmātes pūra lādes. Tiesa, pretēji nosaukumam - ar tanti te nav nekāda sakara, īpašnieki ir divi puiši - Siemon de Jong un Noam Offer. Viņu kūkas tikušas eksponētas gan muzejos, gan dažā labā kinofilmā. Nerunājot nemaz par saviesīgām pārtijām un mākslinieciskām ballītēm. 2004. gadā kūkotavu papildinājusi arī bed&breakfast stila trīs istabu nakstsmītne Cake Under My Pillow (vidēji 110 eiro naktī).
Krītot saldumu neprātā, vienīgi vērts ņemt vērā, ka šī ir viena no retajām vietām pilsētā, kur nepieņem kredītkartes. Kūku cenas - vidēji no 2,20 līdz 5 eiro.

Ferdinand Bolstraat 10
1072 LJ

www.detaart.com

Atvērta katru dienu - no pulksten 10 līdz 18

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Vicha

Apmeklēja: 12.02.2012

Fantastiski, kičīgi haaa gardas kūkas!!! Amsterdamas ku-kū kūkotava ir to vērta :)! Pēc dzimšanas dienas kūkas uz Amsterdamu!!! Paldies par ieteikumu :)!!!

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: