GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Helsinki

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņotKur paēst· Stila krējums· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Labākās brokastis· Vietējais kolorīts· Kur padzert kafiju· Kur iedzert vīnuKur iepirktiesLietas, kas jāizdaraVērts zinātSpa un labākie saloniInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

KafeteriaJackie BarFinlandia Caviar Shop and RestaurantStoryKellohalli –radošās kulinārijas centrsCafe RegattaPutte's Bar&PizzaHavisChez Dominique restorānsChez DominiqueAtelje BarUrsula CaféGroteskDemoJaskan GrillCafe EngelCorona BarGran Delicato CafeCafe Ekberg« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · somija · Helsinki · Kur paēst ·

Cafe Engel

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Cafe Engel

Viena no šarmantākajām Helsinku kafejnīcām! Fantastiska atrašanās vieta - tieši iepretim Senāta laukumam un Helsinku katedrālei. Ja iegriežoties laimēsies, ka brīvs ir kāds no galdiņiem pie loga, kinokadra cienīga panorāma garantēta. Īpaši gada siltākajās dienās, kad katedrāles kāpnes kļūst par pilsētas iecienītāko saules svinēšanas vietu. Kā joko kāds ceļvedis - ja pašā katedrālē ir 1300 sēdvietas, tad ļaužu uz tās kāpnēm - reizēm gandrīz tikpat.
Turklāt Cafe Engel atrodas vienā no vecākajām akmens ēkām Helsinkos, kuras pamatstāvs celts 1765. gadā, savukārt pārējos divus vēlāk pievienojis Karls Ludvigs Endžels (1778-1840), kurš projektējis visas galvenās 18. gadsimta neoklasikas stila Senāta laukuma ēkas - Helsinku universitāti, katedrāli un agrāko Senāta namu, tagad Valsts padomes pili.
Kafejnīcai ir divas zāles - pirmā ir demokrātiskāka ar vecu koka grīdu, galdiem ar apaļiem stūriem un pulksteni, kura laiks sen apstājies, savukārt otra - ar baltiem galdautiem. Ir arī iekšpagalma terase, kas vasarās pārtop vienīgajā āra kinoteātrī pilsētā. Demokrātiska publika, viņu vidū daudz tuvējās universitātes studentu un citu visnotaļ radošu pilsoņu. Helsinku kopējai ēstuvju ainai arī gana demokrātiskas cenas - espresso - 2,90 eiro, kapučīno - 3,90 eiro, Cēzara salāti 12 eiro, mocarellas salāti - 10 eiro. Cafe Engel ir arī laba izvēle vēlām un lēnām brokastīm, īpašais brokastu piedāvājums (11 eiro) darbdienās pieejams no pulksten 8.00 līdz 12.00, sestdienās - no 9.00 līdz 14.00 un svētdienās no 10.00 līdz 15.00.

Aleksanterinkatu 26
Tel. +358 9 652 776

www.cafeengel.fi

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: