GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW JAUNUMI FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Eivisa (Ibiza)

Kur nakšņot

IZVĒLIES OBJEKTU

La Granja« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · spānija · Eivisa (Ibiza) · Kur nakšņot ·

La Granja

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

La Granja

Ir cilvēki, kas jutīgāk par citiem sajūt laikmeta nervu. Viņus mēdz dēvēt par vizionāriem. Viesnīcu industrijā tāds ir Klauss Sendlingers (Claus Sendlinger), Design Hotels dibinātājs. Apple dibinātāja Stīva Džobsa un dizaina demokratizētāja Filipa Starka laikabiedrs. Savveida cilvēks – antena, kas īstajā vietā un mirklī precīzi uztvēra dzīvesstila paradigmas maiņu paaudzē, kas bija izaugusi no 80. gadu trauksmainās naktsklubu kultūras, piedzīvojot tehnoloģiju brīnuma – interneta rašanos un savu dzīvi piegrieza pēc 90. gadu vidū klajā nākušās stila bībeles Wallpaper. Klauss uzskata, ka tieši toreizējais Wallpaper redaktors Tyler Brûlé savulaik arī radījis terminu “dzīvesstils”. Konceptu, kas katram jāpiepilda ar savu saturu. Un dizaina viesnīcas ir viens no tā elementiem.

Foto: La Granja

Dibināts 1993. gadā, Design Hotels™ ir matrica, iedvesmas avots un globāls dzīvesstila brends vienlaikus, šobrīd sevī ietverot vairāk kā 290 unikālu viesnīcu kolekciju 50 pasaules valstīs. To vienojošais elements ir īpašais koncepts, kurā līdzās dizainam un arhitektūrai vienlīdz nozīmīgs ir stāsts, funkcionalitāte, vides sajūta, ilgtspēja, serviss, cilvēki, kas šīs viesnīcas radījuši un cilvēki, kas tās ceļojot izvēlas kā savas naktsmītnes. Design Hotels™ darbojoties kā kuratoriem, konsultantiem un mārketinga guru vienaikus. Pagājušajā gadā Design Hotels nāca klajā paši ar savu viesnīcas konceptu – uzdzīves salā Ibizā, naktsmītni – biedru klubu La Granja, kuru paši dēvē par eksperimentu. Tā tapusi sadarbībā ar domubiedru grupu Friends of a Farmer (starptautiska domubiedru grupa, kas vienlīdz kaislīgi aizraujas ar mākslu, mūziku un lauksaimniecību), atrodas salīdzinoši nomaļā Eivisas nostūrī – pirms 200 gadiem celtā akmens fermas ēkā, viesnīcas teritorijai kopumā aizņemot 10 hektārus.

Foto: La Granja

La Graja ir tikai desmit istabas un savā ziņā tā dēvējama par hipiju laikmeta reinkranāciju 21. gadsimtā. Rustisks dizains – istabām, kurās ir tikai pats nepieciešamākais, līdzinoties holandiešu vecmeistaru klusajām dabām. Wabi-sabi estētika jeb japāniskais neperfektuma skaistums eiropeiski pilnīgā interpretācijā. Vienīgais, kas netieši atgādina par hedonismu klasiskajā izpratnē, ir Rivjēras stila vēriena peldbaseins. Kā Klauss Sendlingers apgalvo kādā intervijā – viņa ideja bijusi atvilināt uz Eivisu visinteresantākos cilvēkus no visas pasaules un padarīt šo par vietu, kur viņi dalās savās idejās. Pievienoties šim pulciņam ir izaicinājums – katrā ziņā, jau tagad skaidrs, ka Klauss Sendlingers trāpījis laikmeta vibrāciju desmitniekā!

Carretera Forada a Sant Mateu, Km. 1, 07820 Ibiza
lagranjaibiza.com

Foto: Design Hotels™

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: