GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Berlīne

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūra· Muzeji· Galerijas· Laikmetīgās kultūras mezgls· Teātri· KinoKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesMaršrutiLietas, kas jāizdaraVērts zinātFilmaVērts izbaudītInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Sammlung BorosDekoratīvās mākslas muzejsJüdische MädchenschuleHalle am WasserSophiensaeleKinoteātris ArsenālsRadialsystem VHebbel-am-UferDeutsches TheaterBerliner EnsembleJüdisches Museum BerlinBrücke-Museum BerlinMuseum BerggruenMuseumsinselKW Kunst-Werke BerlinPergamonmuseumGemäldegalerieBauhaus-Archiv (Museum für Gestaltung)Hamburger Bahnhof (Museum für Gegenwart)Fotogrāfijas muzejs (Helmut Newton Foundation)Sammlung HoffmannNeue Nationalgalerie« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · vācija · Berlīne · Kultūra ·

Deutsches Theater

Autors: Margarita Zieda0 ATSAUKSMES

Deutsches Theater

Arhitekta Eduarda Tica (Eduard Titz) projektētais teātris, kas sava elegantā namā durvis vēra 1850. gadā, sākotnēji tika iecerēts kā tīra izklaides vieta bez lielām intelektuālām pretenzijām. Repertuāra zelta vienības bija poses un operetes.
Taču 20. gadsimta sākumā režisors Otto Brāms teātra sarunas pagrieza šokējoši naturālistiskajā gultnē. Un kad 1905. gadā teātra vadību pārņēma viens no lielākajiem vācu režisoriem Maksis Reinhardts, kurš teātri izprata kā grandiozus svētkus, skatītājs jau bija gatavs sastapties ar kaut ko citu, jaunu un izaicinošu. Reinhardta laikā teātrī tika iekārtota arī moderni dizainēta kamerzāle.
21. gadsimtā šis ir viens no visspēcīgākajiem Vācijas teātriem ar izcilām klasikas darbu izrādēm. Šis ir vienīgais teātris Berlīnē, kura repertuārā ir izrādes, uz kurām nav iespējams nopirkt biļetes vairāku gadu garumā. Tāda ir režisora Jirgena Goša Kaija, radikāli minimālistisks uzvedums, kura centrā ir tikai un vienīgi aktieris. Un Berlīnes Deutsches Theater trupa ir viena no pašām spēcīgākajām Eiropā. Tāpēc šis teātris tautā tiek dēvēts arī par „Vācu teātra olimpu."

Schumanstrasse 13 a

www.deutschestheater.de

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: