GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Berlīne

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņotKur paēst· Stila krējums· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Leģendāra klasika· Kur padzert kafiju· Kur iedzert vīnu· Labākās kūkas· Veselīgs dzīvesveidsKur iepirktiesMaršrutiLietas, kas jāizdaraVērts zinātFilmaVērts izbaudītInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

STUDIO Tim Raue« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · vācija · Berlīne · Kur paēst · Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības

STUDIO Tim Raue

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

STUDIO Tim Raue

Pēdējos gados gastronomijā ir uzplaukusi jauna tendence – downgrades jeb zvaigžņu pavāru restorāni par krietni demokrātiskākām cenām. Berlīnē tās aizsācējs ir zvaigžņu pavārs, kurš nesen savai trīs restorānu kolekcijai piepulcējis ceturto – STUDIO Tim Raue. Restorāna mājvieta ir kādreizējā Oswald alusdarītava, kur šobrīd mitinās inovatīvs tehnoloģiju biznesa epicentrs “The Factory”, ko daļēji finansējis Google. STUDIO Tim Raue koncepts ir neordinārs – dienā tas darbojas kā kantīne, piedāvājot septiņus līdz astoņus ēdienus, to cenām variējoties no četriem līdz desmit eiro. Turklāt, ņemot vērā Berlīnes internacionālās metropoles statusu, to inspirācijas avots ir visdažādākie zemeslodes pieturpunkti – no Ņujorkas līdz Maskavai un Hongkongai. Savukārt vakarā STUDIO Tim Raue pārtop gardēžu restorānā, ar Michelin zvaigznes cienīgu virtuvi.

Foto: STUDIO Tim RaueFoto: STUDIO Tim RaueFoto: STUDIO Tim RaueFoto: STUDIO Tim RaueFoto: STUDIO Tim RaueFoto: STUDIO Tim Raue

Vienu restorāna sienu veido vecā Berlīnes mūra siena, kuru akcentē sarkans uzraksts “The Wall” (turpat netālu ir arī Brenauer Strasse Berlīnes mūra memoriāls). Interjers ir industriāli demokrātisks – ar koka galdiem, atsegtām ķieģeļu sienām un asprātīgi humorpilniem mākslas darbiem, kuru autori ir Berlīnes mākslinieku apvienība Innerfields. Viens no tiem – sivēns hipsterīgā džemperī ar virs ēdiena šķīvja pavērstu i-phone un uzrakstu “klick”, ir draudzīgs saržs par globālo ēdienu instragramēšanu un facebukošanu, kas, šķiet, daļai jau sen aizstājusi to baudīšanu.

Neiztrūkst arī citu asprātīgu detaļu – piemēram, irbuļi še novietoti uz pārgriezta šampanieša korķa. Meklējot neordinārāko risinājumu, šī ideja uzieta (cik laikmetīgi!) ieguglējot. STUDIO vakara ēdienkartei iecerēts trīs mēnešu cikls – pirmie trīs ir veltīti Japānai, tālāk sekos Sicīlija un pēcāk Indija. Trīs dažādi menu, kurus veido četri (48 eiro), seši (69 eiro) vai desmit (88 eiro ) ēdieni, kas – pēc viesu izvēles, vai nu tiek sapāroti ar atbilstošiem vīniem jeb arī vīnu iespējams izvēlēties atsevišķi.

Rheinsberger Straße 76
10115 Berlin
www.factoryberlin.com

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: