GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Berlīne

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņot· Stila krējums· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· ApartamentiKur paēstKur iepirktiesMaršrutiLietas, kas jāizdaraVērts zinātFilmaVērts izbaudītInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Hotel Provocateurart'otel Berlin MitteSir Savigny HotelGorki ApartmentsDas StueHomage Design ApartmentsSmartloft Apartments&ArtWeinmeister HotelCosmo HotelSoho House BerlinAdina Apartment Hotel BerlinARCOTEL John FThe Regent BerlinArte Luise KunsthotelmitArt Hotel+CafeThe Mandala HotelOstelRadisson SAS HotelQ!Clipper City HomeAxel HouseHotel de RomeLux 11« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · vācija · Berlīne · Kur nakšņot ·

Cosmo Hotel

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Cosmo Hotel

Cosmo Hotel ir ideāla naktsmītne radošiem brīvdomātājiem, kas ieradušies Berlīnē paklaiņot pa jaunatvērtajām mākslas galerijām un stila bodītēm, vienlaikus nevēloties upurēt tik ierasto komfortu. Viesnīcas interjers iemieso klasisko dizaina viesnīcu stilu - stilīgi, laikmetīgi un vienlaikus pietiekami demokrātiski. Silto toņu palete - no šokolādes līdz bēšam, ērta un ļoti laba gulta, lieli logi, tādējādi ļaujot telpā ienākt dabiskajai dienas gaismai. Tiesa, skats pa tiem varbūt nav iekārojamākais pilsētā, Cosmo Hotel atrodas Austrumberlīnē, dzīvojamo namu rajonā un iepretim vīd viss sociālisma laika arhitektūras zieds. Taču, ja izvēlēsieties kādu no ēkas stūros izvietotajiem Junior Suite, kur lielie logi veido divas telpas sienas, vakaros guļot gultā vai veldzējoties vannā, varēsiet kā kino ceļot pilsētā, scenāriju uzburot mirkļa noskaņojuma robežās.
Viesnīcā ir 84 istabas un tā atrodas apmēram 15 minūšu gājiena attālumā no Friedrichstrasse un Gendarmenmarkt.
Cosmo Hotel
ir vēl kāda teju unikāla raksturzīme - viesnīcā ir ne tikai lieliskas brokastis, bet sestdienās, svētdienās te tās tiek servētas līdz pat 14.00. Un, kā pārliecinājās www.anothertravelguide.com, viesi to novērtē - brīvdienās visvairāk brokastotāju ir ap 12.00 - 13.00.
Ļoti draudzīgs un zinošs personāls - katrā ziņā visas Berlīnes šī brīža top adreses te uzzināsiet pāris minūšu laikā. Viesnīcas lobijā pieejams arī bezmaksas bezvadu internets, istabās tas ir par maksu - 24 stundas 6,50 eiro.

Cena - 99 - 289 eiro

Spittelmarkt 13
10117 Berlin

www.cosmo-hotel.de

 

02/2011

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: