GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Berlīne

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņot· Stila krējums· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· ApartamentiKur paēstKur iepirktiesMaršrutiLietas, kas jāizdaraVērts zinātFilmaVērts izbaudītInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Hotel Provocateurart'otel Berlin MitteSir Savigny HotelGorki ApartmentsDas StueHomage Design ApartmentsSmartloft Apartments&ArtWeinmeister HotelCosmo HotelSoho House BerlinAdina Apartment Hotel BerlinARCOTEL John FThe Regent BerlinArte Luise KunsthotelmitArt Hotel+CafeThe Mandala HotelOstelRadisson SAS HotelQ!Clipper City HomeAxel HouseHotel de RomeLux 11« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · vācija · Berlīne · Kur nakšņot ·

Soho House Berlin

Autors: Agnita Vāvere0 ATSAUKSMES

Soho House Berlin

2010. gadā durvis vērušais Soho House ir viens no pēdējā laika Berlīnes viesnīcu ainas spilgtākajiem jaunpienācējiem. Vienlaikus tas ir jau trešais Soho House, viesnīcu - privātu biedru klubu, koncepta atzars. Pārējās divas Soho House viesnīcas atrodas Ņujorkā un Londonā.
Arī Berlīnes Soho House perfekti atbilst nosaukumam, apejot tradicionālas viesnīcas parametrus un iemiesojot mūsdienīga, demokrātiska kluba atmosfēru. Soho House atrodas 1928. gada celtā, izbijušā bauhaus stila universālveikala ēkā, kur līdz Berlīnes atkal apvienošanai kādu brīdi atradušies arī komunistiskās partijas arhīvi.
Oficiālo viesnīcas lobiju ar formālu viesu uzņemšanu aizstāj priekštelpa ar bāru, restorānu un iespēju iepazīties ar Soho House kluba programmu - pasākumiem, kino un mūzikas vakariem, literatūras lasījumiem.
Soho House nav arī tipiskās viesnīcas parādes ieejas ar sarkanu paklāju un ērtu piebraukšanu, tā vietā - taksometriem jāpastājas neatļautā vietā un šoferiem nervozi jāskatās pulkstenī.
Nesastapsiet arī tipisko viesnīcu publiku ar čemodāniem un koferiem, bet gan jaunus, enerģiskus un darbīgus cilvēkus. Soho House iecienījuši gan biznesmeņi, gan radoši cilvēki, gan weekend atpūtnieki - vienuviet noris darījuma tikšanās un radošas prezentācijas, viesi izmanto visas kluba funkcijas, bauda kokteiļus un tiekas ar citiem kluba biedriem.
Numuriņi Soho House iekārtoti tā, lai tajos varētu ērti dzīvot, nevis vienkārši pārlaist nakti. Tie ir kā mājvieta klubā - ērti, komfortabli, augstiem griestiem, parketa grīdām, plašām atpūtas zonām, vannu istabas vidū, saunu utt. Interjeru veido pārdomāti izvēlētas antikvāras mēbeles un laikmetīgā dizaina priekšmeti - dažādu formu dekoratīvi spilveni, metāla plauktiņi, art deco lampu abažūri, plašu atskaņotājs un plašu kolekcija....
Savukārt augšējā stāva bārs ir maģisks un jaudīgs pievilkšanas spēks. Plašās telpas eklektiskais un demokrātiskais interjers rada sajūtu it kā klubs šeit būtu atradies jau vismaz gadus trīsdesmit! Art deco mēbeles, gaismas ķermeņi, zemi galdiņi, pie kuriem var laiku pavadīt lielas kompānijas, un gluži Maiami stila apsildāms baseins uz jumta terases ar brīnišķīgu skatu uz Berlīnes Mitte rajona jumtiem... Neaizmirstams kluba šarms! Tiesa, ja te nenakšņojat vai neesat Soho House kluba biedrs, bārā kafiju kā vienkāršs ziņkārīgais, visticamāk, nepadzersiet - šajā ziņā Soho House izteikti snobiskais members club koncepts tiek izturēts arī demokrātiskajā Berlīnē.

Cenas no 100 EUR - 400 EUR

Soho House Berlin
Torstraße 1
10119 Berlin, Germany
T +49 30 40 50 44-0

www.sohohouseberlin.com
reservations@sohohouseberlin.com

 

02/2011

 

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: