GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Frankfurte

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirkties

IZVĒLIES OBJEKTU

Holbein’sHeimatEchtEmma MetzlerKing Kamehameha SuiteZenzakan« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · vācija · Frankfurte · Kur paēst ·

Heimat

Autors: Anothertravelguide.com1 ATSAUKSME

Heimat ir neliels un vietējo iecienīts restorāns uz vienas no Frankfurtes galvenajām dzīslām Berliner Strasse. Tas atrodas izbijuša veikala telpās, 1956. gadā celtā betona ēkā, kas iemieso tipisku tā laika arhitektūru. Daļa detaļu joprojām saglabātas kā oriģinālā, piemēram, atsegtais betona jumts. Taču industriālā piešprice ir tieši tik daudz, lai piešķirtu garšu un kolorītu, vienlaikus nezaudējot mājīgumu. Telpa ir neliela - vietas vien pārdesmit cilvēkiem, daļa sēž pie galdiņiem, daļa - pie bāra, kas vienlaikus kalpo arī kā atklātā virtuve. Tiesa, tikai daļēji, jo galvenā ēdiena gatavošana tomēr notiek iekštelpā, taču pie bāra var vērot, piemēram, kā viens no oficiantiem - kungs gados, filigrāni darbojas ar šķiņķa griežamo mašīnu un pēcāk rūpīgi izkārtodams to servē uz šķīvja. Pavāra palīgs veic final touch no virtuves atceļojošām porcijām un virtuozi aizver pirms mirkļa kļūmīgi vaļā palikušo plītskrāsni. Tāda pilnīga mājas sajūta, kur tiek piedotas visas sīkās servisa kļūmītes un vienlaikus novērtēta patiešām lieliskā virtuve. Heimat ir vienmēr pilns, arī pirmdienas vakaros un, ja vēlaties te pavakariņot, galdiņu jārezervē savlaicīgi.


Berliner Strasse 70

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Jānis Spinga

Apmeklēja: 20.02.2017

Apmeklēju šo vietu pēc ATG ieteikuma, pirmdienas vakarā un bez rezervācijas vienīgā vieta kas bija brīva - pie bāra/virtuves letes. Un pati labākā (interesanti skatīties uz pavāriem) ja vakariņās ierodies viens, komandējuma laikā.

Porcijas ir gana lielas, tā kā nebīju ļoooti izsalcis (no pieredzes Vācijā vienmēr porcijas lielas) ņēmu astoņkāja-zaķa uzkodu, kas bija kā Latvijas smalko restorānu otrais ēdiens. Tieši tik, cik vajag, vakariņām un, lai pietiktu vieta saldajam - vaniļas muss krēmam. Aperatīvā izvēlējos mājas-gatavotu starterīti. Tas neatstāja nekādu iespaidu, toties uzkoda bija debešķīgi laba! Garšu buķete izkopta, niansēs sabalancēts un priecēja mandarīna šķēlītes, kas kopā ar saldskābo mērci un avokādo padarīja ēdienu sulīgu un baudāmu. Esmu desertu mīlis, tapēc tiem man vienmēr vietiņa paliek. Vaniļas krēma garšu balanss bija labs un patīkami pārsteidza maigi drūpoši cepumu kraukšķi, un pašceptais mandeļu čipsis, un krēmu novertēju kā ļoti labu.
Noteikti nākšu vēl, jo noskatītie ēdieni pie virtuves letes liek saprast, ka šeit visam pavāri izurbušies cauri un neviens ēdiens, arī zupas, neliks šeit vilties.
Te ir milzīga vietējo vīnu karte. Protams, lielaķā daļa pieejama vien pudelēs, tapēc nāciet divatā!

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: