GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Abū Dabī

EsenceKur nakšņotLietas, kas jāizdaraRakstiInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Insider: Guntra Lipska« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Insider's view · Āzija · apvienotie arābu emirāti · Abū Dabī

Insider: Guntra Lipska

1 ATSAUKSME

Insider: Guntra Lipska

Trīs lietas, kas iemieso Abū Dabī sajūtu

Pastaiga pa Corniche. Corniche ir Abū Dabī galvenā promenāde, kas stiepjas gar pašu ūdens malu pilsētas rietumu pusē, un ir pārpilna parku, divriteņu celiņu un visdažādāko atpūtas zonu. Corniche vārda vistiešākajā nozīmē ir Abū Dabī sirds – vietējie šurp dodas, lai izbaudītu lieliskos laikapstākļus, jūru, sauli. Corniche sniedz arī fantastisku miera sajūtu. Esmu še darījusi visu iespējamo – gatavojusies triatlona sacensībām, gājusi uz randiņiem, tāpat pastaigājusies.

Saadyath Island – še esot vienmēr ir sajūta, ka atrodies dabā, ne pilsētā. Kaut pilsēta ir turpat blakus. Jūras skaņa, smiltis – ne velti Saadyath Island tulkojumā nozīmē “Laimes sala”.

Kempings tuksnesī. Tā dēvētais “dune bashing”, kad ar 4x4 iebrauc dziļi tuksnesī, ir viena no vislieliskākajām Abū Dabī pieredzēm. Šeit, pilsētā, gaismas piesārņojums traucē saskatīt zvaigznes, bet tuksnesī nokļūstot, viss debesjums pēkšņi it kā atveras. Tik mierīgs un skaists. Kaut kas no pasakām par Aladinu un burvju lampu. Tiesa, vislabāk izvairīties no oficiālajām tūrēm, bet gan ar paziņu starpniecību uzmeklēt kādus vietējos, kas nodarbojas ar “dune bashing”. Visbiežāk šādos izbraucienos kopā dodas vismaz 10 mašīnas. Katrā ziņā – ne mazāk kā četras, doties tuksnesī vienam, ir kategoriski aizliegts. Apmaldīties ir ļoti viegli.

Ir kāds pasākums, kas jau kļuvis par tradīciju – Ziemassvētku sadziedāšanās tuksnesī. Parasti tā notiek decembra vidū – tuksnesī sabrauc apmēram cilvēki 400 un visi dzied Ziemassvētku dziesmas. Neticama sajūta, būtībā valstī ar citu reliģisko piederību, tu svini Ziemassvētkus visdaudznacionālākajā kompānijā, kāda vien iedomājama. Ar eiropiešiem, filipīniešiem, arābiem, austrāliešiem... Fantastiska piederības un arī tolerances pieredze.

Tuksneša kultūra joprojām ir viena visautentiskākajām Abū Dabī raksturzīmēm. Kaut beduīni vairs tuksnesī nedzīvo un arī pēc pērlēm nenirst, ik pa mirklim viņi rīko savas kultūras pasākumus un, ja kādreiz sanāk paklausīties viņu stāstus, tas ir neaizmirstams piedzīvojums. Visi šejienes pamatiedzīvotāji ir cēlušies no beduīniem un bieži, ieraugot kādus kungus gados, acumirklī var pateikt, ka viņiem ir beduīnu saknes. Tas ir tāds netverams tuksneša dabas pieskāriens, kas še joprojām tiek pārmantots no paaudzes paaudzē. 

Guntra Lipska, Komunikāciju direktore,
Shangri-La Hotel un Traders Hotel, Qaryat Al Beri, Abu Dhabi

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Lisa Walkman

Apmeklēja: applicantonline3@gmail.com

HOW TO RECOVER STOLEN BITCOIN ? follow this whatsapp link: https://wa.me/message/JQ5Y2HM2PZXWG1 or creditosantajusta@gmail.com
I lost my bitcoin to fake blockchain impostors on Facebook, they contacted me as blockchain official support and I fell stupidly for their mischievous act, this made them gain access into my blockchain wallet account, whereby 7.0938 btc was stolen from my wallet in total .I was almost in a comma and dumbfounded because this was all my savings I banked up on , waiting for bitcoin rate to improve . Then my niece recommended me to an expert, I researched online and found the recovery expert , with the contact address- https://wa.me/message/JQ5Y2HM2PZXWG1 or creditosantajusta@gmail.com .I wrote directly to the specialist explaining my loss. Hence, he helped me recover my bitcoin just after 2 days. He helped me launch the recovery program , and the culprits were identified as well , all thanks to his expertise . I hope I have been able to help someone as well . Reach out to the recovery specialist to recover your lost funds from any form of online scam, he is dependable and trustworthy

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: