GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Londona

Baudītāja ceļvedisCitādi maršrutiEsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesVērts zinātLabākie klubiFilmaInsider's viewKultūras afiša

IZVĒLIES OBJEKTU

Insider: Brigita StrodaInsider: Džons SeilisInsider: KeitaInsider: Ieva Imša« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Insider's view · Eiropa · apvienotā karaliste · Londona

Insider: Keita

0 ATSAUKSMES

Insider: Keita

Modes dizainere KEITA Londonā dzīvo jau desmito gadu. Savulaik absolvējusi St.Martins Mākslas un dizaina koledžu un nesen nodibinājusi savu zīmolu 030470. Viņas pēdējais atklājums ir pavisam jauna kafejnīca VERDE (40, Brushfield street, E1) - tikai ar diviem galdiņiem. Tieši pretim Spitalfield tirgum pie Liverpūles ielas. „Kad pēdējo reizi tur biju, uz viena no galdiņiem lepni stāvēja milzīga orhideja. Tie ir pavisam mazi - centimetrus 40 plati un 70 gari. Jauki tā sēdēt deguns pie deguna un iebaudīt visādus kārumums. Turpat ir arī veikaliņš, kur var nopirkt dažādas ēdamas un neēdamas lietas sevis palutināšanai, piemēram, vienu no pasaulē labākajām - Marcolini (www.marcolini.be) šokolādi. Man patīk, ka viss tur ir kā dzīvē - serviss ne sevišķi perfekts un ne vienmēr viss ir.
RIVINGTON GRILL (28-30, Rivington Street) arī atšķiras no visiem citiem Londonas restorāniem ar pilnīgu vienaldzību pret jebkādām ārišķībām. Interjers nekāds, minimāliem līdzekļiem veidots - visa uzmanība tikai ēdienam, un tas patiešām ir lielisks. Nezinu kāpēc, bet man pēdējā laikā patīk tieši šis koncepts - atrasties telpā, kas neuzspiež savu dārgumu vai stīvumu. Un kaut RIVINGTON GRILL neatrodas ne pašā centrā, ne citādi smalkā rajonā, virtuve ir tā vērta, lai šo vietu uzmeklētu.
Divas minūtes no RIVINGTON GRILL atrodas arī START modes veikals, kur cita starpā rodami arī dabīgās kosmētikas produkti. Dažādas smērītes un eļļiņas."
Vēl Keitas iecienītāko modes veikalu sarakstā ierindojams CONCRETE (35 A, Marshall Street, Soho), kur rodamas neordināras vietējo angļu dizaineru sieviešu un vīriešu tērpu kolekcijas. MARGIELA SHOP (Burton Place, Mayfair), pazīstamā beļģu modes dizianera Martina Mardželas veikals ierīkots bijušajos zirgu staļļos. Absolūti balts. „Tik pārliecinoši konceptuālu un īpatnēju veikalu vispār ir maz, turklāt te iespējams atrast arī ļoti valkājamas lietas." Un, protams, Comme des Garcons dizaineres Rejas Kavakubo DOVER STREET MARKET (17-18 Dover Street, Mayfair). Turklāt no veikala augšējā stāva kafejnīcas paveras brīnišķīgs skats uz Londonas jumtiem. Unikāla adrese gastronomiskiem pirkumiem ir NEALS YARD DAIRY (17, Shorts Gardens WC2) siera veikals. „Viss vietējais ražojums. Milzīgi appelējuši siera bluķi, auksts kā ledusskapī, pārdevējas augstās micēs un cimdos - pilnīga sajūta ārpus laika un telpas. Un kāds garšas un smaržas vilinājums!"
Gana interesants piedzīvojums esot arī pirms gada atklātais ICE BAR (29-33 Heddon street, Mayfair). Viss no ledus - arī glāzes un ieejot izsniedz speciālu tērpu. Un ROLLER DISCO (www.rollerdisco.com) pie Kings Cross Station, kur viss notiek uz skrituļslidām. Trīs zāles ar atšķirīgu mūziku.
Vislabākais veids, kā uzzināt, kas notiek Londonā, kur vērts un, kur nav vērts iegriezties ir www.urbanpath.com. Interneta portāls, kas piedāvā Londonas labāko vietu esenci, turklāt tā veidošanā ar saviem ieteikumiem un vērtējumiem var piedalīties katrs apmeklētājs.

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: