GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW JAUNUMI FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Ņujorka

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasEsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesLietas, kas jāizdaraVērts zinātLabākie klubiVērts izbaudītInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Insider: Ernests Aleksandrs Sabīne« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Insider's view · Ziemeļamerika · amerikas savienotās valstis · Ņujorka

Insider: Ernests Aleksandrs Sabīne

0 ATSAUKSMES

Insider: Ernests Aleksandrs Sabīne

Pieci modes veikali vīriešiem

Dizainera Ernesta Aleksandra Sabīnes vīriešu apģērbu un aksesuāru zīmola Ernest Alexander (www.ernestalexander.com) veikals prestižajā Soho rajonā viennozīmīgi ierindojams Ņujorkas vīriešu modes veikalu must-vist sarakstā.

2013. gadā GQ Magazine Ernestu Aleksandru atzina par labāko jauno vīriešu modes dizaineru ASV. Viņš lepojas ar pilnībā Amerikā radīta dizaina statusu: produkcija no vīles līdz vīlei tiek radīta Manhetenas leģendārajā modes dizaina un ražošanas rajonā – Garment District.

Ernest Alexander  amerikāniski klasiskais dizains domāts vīrietim, kas novērtē eleganci un to, ko modē apzīmē ar edgy. Pavirša izsmalcinātība jeb, Aleksandra Ernesta vārdiem, “slightly preppy aesthetic, but with an edge!” – tas ir Ernest Alexander. Veikalu dizainers iekārtojis pats, izraugoties no ceļojumiem pārvestas antikvāras lietas – kuģu tauvas, retro monokļus, harpūnu, pat vecas amerikāņu sniega kurpes... lietas, kas stāsta Amerikas vēsturi.

Anothertravelguide.com lūdza jaunajam dizaineram atklāt arī citus vērtīgus Ņujorkas iepirkšanās galamērķus vīrietim.

Barneys New York

Ņujorkas modes-sērdzīgo templis Barneys New York ir karstākais modes iepirkšanās centrs kopš 1923. gada. Vīriešu un sieviešu apģērbu un aksesuāru zīmolu sarakstu veido Alexander Wang, Christian Louboutin, Lanvin, Moncler, Prada, Balenciaga u.c. Šobrīd šis arī ir dāsnākais jaunā amerikāņu modes dizaina zīmolu lielveikals, kur vienuviet sastopami paši daudzsološākie.

www.barneys.com

Rag & Bone

Lieliskais edgy „Rag-and-bone” (no angļu valodas „lupatlasis”) ir viens no iemīļotākajiem Kamerūnas Diazas, Keitas Mosas un Džūdas Lova apģērbu zīmoliem. Nodibināts 2002. gadā šobrīd šobrīd tiek pārdots vairāk kā 700 vietās visā pasaulē un četrpadsmit Rag&Bone veikalos, no kuriem pieci ir Ņujorkā.

www.rag-bone.com

3X1

Ja esat noskaņoti tērēt naudu, mērojiet taisnāko ceļu uz 3X1. Tā ir vieta, kur iegādāties ekskluzīvus, individuāli jums pašūtus džinsus. Viss drēbnieka darbs tiek veikts turpat veikala telpās – caur caurredzamu stikla sienu iespējams noraudzīties, kā smalkas ķīniešu modistes rosās ap labākā džinsa auduma baķiem, piegrieztnēm un šujmašīnām. Rēķinaties, ka būs gan jāšķiras no 500 līdz 2000 dolāriem par pāri.

3x1.us

Steven Alan

Steven Alan ir selektīvi izraudzītu jauno dizaineru mikrokosmos, kuru estētikas pamatā ir amerikāņu klasika. Šovrūmā tiek pārstāvēti 20 apģērbu un aksesuāru zīmoli, kā arī paša Steven Alan casual-smart kolekcija sievietēm un vīriešiem.

www.stevenalan.com

J.Crew Men's Shop at the Liquor Store

J.Crew ir vīriešu apģērbu boutique kādreizējā dzērienu veikala Liquor Store telpās. Veikals saglabājis kā nosaukumu, tā autentisko telpas veidolu – tumši sienas paneļi, blāvs apgaismojums, antikvāri elementi, plauktos – Hemingvejs un cita vīru cienīga literatūra, plīša un ādas krēsli, dzērienu pudeles, no alus kausiem būvēts lidmašīnas modelis... Taču apģērbs daiļrunīgajā interjerā eksponēts eleganti. J.Crew vīriešu kolekcijas pērles noteikti ir kašmira džemperi un kardigani!

www.jcrew.com

Arterritory.com interviju ar Ernestu Aleksandru Sabīni lasiet - šeit.

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: