GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Baudītāja ceļvedis

IZVĒLIES OBJEKTU

« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Jaunumi · Āzija · maldivu salas · Maldivu salas

Hedonisma oāze

0 ATSAUKSMES

Singapūras viesnīcu ķēde Banyan Tree, kuras rokraksta zīme ir nelielas, stilā izsmalcinātas, apkārtējo vidi un tās tradīcijas respektējošas luksusa naktsmītnes, nupat atvērusi savu ceturto viesnīcu Maldivu salās - Banyan Tree Maldives Madivaru. Hedonisma oāzi vārda vistiešākajā nozīmē. Banyan Tree Maldives Madivaru piedāvā līdz šim Maldivu salām neraksturīgu naktsmītņu veidu - villas - teltis. Iespējams, Indijā pabijušajiem, tās uzlūkojot, varētu raisīties asociācijas ar maharadžu stila luksusa teltīm - tikai šoreiz ne Radžastānas tuksnesī, bet Indijas okeāna krastā. Katra villa sastāv vēl no trim atsevišķām teltīm - viena atvēlēta dzīvojamai istabai, otrā ierīkota vannasistaba, trešajā - guļamistaba. Kad vien vēlaties, vannasistaba virtuozi transformējama spa. Turpat viesnīcas teritorijā ir arī Boa Keyo - teltī ierīkots restorāns un launžs.
Dizains virtuozi apvieno Austrumu silti askētisko jutekliskumu un pašas vietas romantiku. Banyan Tree Maldives Madivaru atrodas Madivaru salā, kas tiek uzskatīta par vienu no skaistākajām Indijas okeāna North Ari atolā. Baltas smilšu pludmales, mierīga saulē vizuļojoša lagūna un turpat netālu koraļļu rifi, ar labām niršanas vietām zemūdens pasaules cienītājiem.
Jāteic gan, ka arī šo naktsmītņu cena ir atbilstoša - 3900 dolāri naktī. Tiesa, atklāšanas periodā (līdz pat 31. oktobrim) tiek piedāvāta īpaša 50% iepazīšanās atlaide. Piedāvājums gan ir spēkā, ja paliekat vismaz trīs naktis.

Foto - Banyan Tree

www.banyantree.com

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: