GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW JAUNUMI FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Baudītāja ceļvedisKultūraKur paēstLietas, kas jāizdaraInsider's view

IZVĒLIES ŽANRU

IZVĒLIES OBJEKTU

« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Kultūras afiša · Eiropa · austrija · Zalcburga · Izrādes

Zalcburgas festivāls, 21. jūlijs – 30. augusts, 2017

0 ATSAUKSMES

Zalcburgas festivāls, 21. jūlijs – 30. augusts, 2017

Biļetes uz Zalcburgas festivāla izrādēm ir ieteicams iegādāties ļoti savlaicīgi. Gandrīz uzreiz pēc programmas izziņošanas jau ir izpirkts jaunais Džuzepes Verdi operas “Aīda” iestudējums, kura režija uzticēta irāņu māksliniecei Shirin Neshat ar krievu soprānu Annu Ņetrebko titullomā.

Taču vēl ir pieejamais biļetes Marisa Jansona diriģētajai Dmitrija Šotakoviča opera “Lēdija Makbete no Mcenskas apriņķa” ar izcilo zviedru soprānu Nina Stemme titullomā un Vīnes Filharmoniķu izpildījumā. Vēl var iegādāties biļetes uz izcilu muzikālu piedzīvojumu, viena no mūsdienu negaidītākā Mocarta interpreta grieķu diriģenta Theodor Currentzis un viņa gadiem slīpētā orķestra musicAeterna vadībā. Ar šiem muzikālajiem spēkiem Mocarta operu La clemenza di Tito“ uzvest aicināts ekscentriskais amerikāņu režisors Peter Sellars.

Vēl ir iespējams rezervēt biļetes uz Andra Nelsona un Vīnes Filharmoniķu izpildītajiem Sergeja Prokofjeva un Dmitrija Šostakoviča darbiem kopā ar izcilo mūsdienu krievu pianistu Daniilu Trifonovu.

Noteikti vērts nepalaist garām ar neparastu poētisku spēku apveltītā dienvidāfrikāņu režisora Viljama Kentridža iestudēto Albana Berga operu “Wozzeck“.

Zalcburgas festivāls ir viens no vecākajiem un tradīcijām bagātākajiem Eiropā. Tā dibinātāji ir slavena mākslinieku trijotne - režisors Makss Reinhardts, komponists Rihards Štrauss un dzejnieks Hugo fon Hofmanštāls, kuri pirmajam pasaules karam ejot uz beigām, nolēma, ka cilvēkiem vajag svētkus. Un tādus tiešām izveidoja - 1920. gada 22. augustā ar Hugo fon Hofmanštāla mistēriju “Jedermann” tika atklāts Zalcburgas festivāls. Doma laukumā izrādītais “Jedermann” kā tīra manta, tikai aizvien svaigās interpretācijās, atrodams programmā līdz šai dienai. Un biļetes uz šo izrādi ir tikpat iekārotas kā uz Annas Ņetrebko koncertiem. Šogad Jedermann“ uzveduma titullomā slavenais aktieris Tobiass Moreti, kas Latvijas skatītājam vairāk pazīstams no savulaik populārā televīzijas seriāla “Komisārs Reksis“.

Programma: www.salzburgerfestspiele.at

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: