GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW JAUNUMI FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Parīze

Baudītāja ceļvedisCitādi maršrutiFoto galerijasEsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesMaršrutiUrbānā leģendaArhitektūras tūrismsLietas, kas jāizdaraVērts zinātLabākie klubiFilmaVērts izbaudītInsider's viewKultūras afiša

IZVĒLIES ŽANRU

IzrādesIzstādes

IZVĒLIES OBJEKTU

Olga Picasso, Musee Picasso, līdz 3. septembrim, 2017Maurizio Cattelan. Not Afraid of Love, La Monnaie, līdz 8. janvārim, 2017« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Fransisko Goijas “Kaprīzes”. 10 lietas, kas jāzina

Pikaso ceļš līdz Gernikai

Igaunijas Nacionālā muzeja jaunā ēka Tartu

Mākslas ceļi ved uz Atēnām

Kultūrpilsēta Fondazione Prada

Kultūras afiša · Eiropa · francija · Parīze · Izstādes

Cy Twombly, Pompidou Centre, līdz 24. aprīlim, 2017

2 ATSAUKSMES

Cy Twombly, Pompidou Centre, līdz 24. aprīlim, 2017

Abstraktā ekspresionisma klasiķis Sajs Tvomblijs (1928 – 2011) tiek dēvēts par vienu no visu laiku izcilākajiem amerikāņu māksliniekiem. Kaut lielāko sava mūža daļu viņš patiesībā aizvadījis Itālijā, kurp 28 gadu vecumā devās ceļojumā un tā arī palika.

Foto: Cy Twombly, Pompidou Centre, līdz 24. aprīlim, 2017

Paša vārdiem runājot, viņa mākslai pietrūka heroikas, lai to izprastu Amerika. Tvomblijs bija izsmalcināts dendijs – gan dzīvē, gan mākslā. Un arī viņa darbi, kuru krāsu paletei raksturīgs dzirkstošs košums, ir liecība to radītāja īpašajai vitalitātei. Tie burtiski izstaro enerģiju, uzlādējot arī skatītāju. Ne velti Pompidū centra sestajā stāvā, kur šobrīd skatāma mākslinieka retrospekcija, ir sajūta, ka gaiss burtiski vibrē.

Foto: Cy Twombly, Pompidou Centre, līdz 24. aprīlim, 2017

Ekspozīcija šokē ar vērienu, hronoloģiskā secībā aptverot visas sešas Saja Tvomblija karjeras dekādes. Kopumā tajā skatāmi vairāk kā 140 darbi – gleznas, zīmējumi, fotogrāfijas un skulptūras, izstādei simboliski aizsākoties ar mākslinieka minimālisma un konceptuālisma iedvesmoto periodu 20. gadsimta 60. gados un noslēdzoties ar krāsu eksplozijā reibinošām gleznām, kuras tapušas īsi pirms mākslinieka nāves, ne mirkli nenododot dzīves ritējuma fināla cēliena nepielūdzamību.

Foto: Cy Twombly, Pompidou Centre, līdz 24. aprīlim, 2017

Tās iemieso arī mākslinieka mūža aizraušanos ar ziediem (īpaši rozēm), grieķu mitoloģiju un jūru. Īpaša izstādes sadaļa atvēlēta arī Saja Tvoblija radītajām skulptūrām, kas eksponētas muzeja stikloto logu ieskautajā stūra zālē, pie kājām vīdot ziemas gaismā ietītai Parīzes panorāmai.

Place Georges-Pompidou, 75004 Paris
www.centrepompidou.fr

 

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Mattew Williams

Apmeklēja: Mēs piedāvājam aizdevumu

Mēs piedāvājam aizdevumu visiem ir nepieciešama ļoti zemu procentu likmi 3%, nav iesaistīti nodrošinājuma mēs varēsim sniegt jums jebkādu summu, sākot no 2000euro - 500000euro procentu likmi apgrozāmiem, ar atmaksas atļauta no 1-20 gadiem, ja ir interese sazinieties ar mums tagad, izmantojot (mattewwilliamsfinances@gmail.com)

HENRIETTA FERNANDO

Sveiki,
Tas ir, lai informētu plašu sabiedrību, ka misis Henrietta Fernando, cienījama privātu aizdevumu aizdevējs ir atvērusi finanšu iespēju visiem, kam vajadzīga nekādu finansiālu palīdzību. Vai jums ir nepieciešams steidzami aizdevumu, lai notīrītu savu parādu vai jums ir nepieciešama kapitāla aizdevumu, lai uzlabotu savu biznesu? Vai jums ir pagriezts pa bankām un citām finanšu iestādēm? Redzēt ne tālāk, jo mēs esam šeit, lai visiem jūsu finanšu problēmas. Mēs piedāvājam ātru un uzticamu saņēmējvalstīm aizdevumus starp € 5000 un € 50.000.000 ar zemu procentu likmi 2%, cilvēkiem, uzņēmumiem un sabiedrībai skaidru un saprotamu noteikumiem un nosacījumiem, kas perfekti atbilstu jums.
Nav kredīta pārbaude nepieciešama, 100% garantēta.

Rakstiet mums piemērot tagad: (henriettafernandoloanfirm@gmail.com)

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: