Izvēlies galamērķi
Pasaules karte Ziemeļamerika Dienvidamerika Austrālija Ārfika Eiropa Āzija

Kur paēstInsider's viewJaunumiBaudītāja ceļvedisKultūras afišaAtradumiKultūras afišu arhīvs
Atpakaļ Uz sākumu

Tanheizers, Dirģents Friedemann Layer, režisors Kasper Holten, Dānijas Karaliskā opera, līdz 1. februārim, 2010, Kopenhāgena

Ziemassvētku laiks un ziema ir pats labākais brīdis, lai izdzīvotu Riharda Vāgnera piedošanas un mīlestības operu Tanheizers. Kopenhāgenā to inscenējis viens no azartiskākajiem un talantīgākajiem mūsdienu dāņu režisoriem Kaspers Holtens, viņš arī Dānijas Karaliskās operas vadītājs, par kuru kļuva divdesmit septiņu gadu vecumā. Holtens uzskata, ka Tanheizers ir pats labākais stāsts, ko Rihards Vāgners ir sacerējis. Un viņš ir citās domās nekā intelektuālais un ironiskais mūsdienu režijas teātra spārns attiecībā uz to, ko piedāvāt skatītājam. „Aizvien vairāk un vairāk es ticu empātijai, cilvēku spējai iejusties otra emocionālajā stāvoklī. Man tas ir pats būtiskākais. Es domāju, ka šodien pārāk daudzi skatītāji mēģina visu saprast ar galvu. Dzīve nav loģiska un arī tam, kas notiek uz skatuves, nav vienmēr katrā ziņā jābūt prātā un loģikā dzimušam. Notiekošajam ir jāspēj iedarboties uz visu cilvēku, arī ķermeniskajā līmenī. Un es ļoti ceru, ka manam jaunajam Tanheizeram izdosies iedarboties uz skatītāju tieši tā" - pirmizrādes intervijā saka Holtens.
Tanheizera un Elizabetes lomās būs arī Rīgā pazīstamie dziedātāji Johnny van Hal un Iréne Theorin, Latvijas Nacionālajā operā viņi atveidoja Zigfrīdu un Brunhildi Riharda Vāgnera operas Zigfrīds iestudējumā.

Izrāžu datumi:

Ekvipagemestervej 10

www.operaen.dk

Dalies:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Atslēgas vārdi: Opera, Kopenhāgena, Tanheizers

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Pievienot atsauksmi
Saņem jaunumus

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

Apskatiet paraugu »

Another Travel Guide Rīga

Arterritory

RSS Lasi jaunāko
Kultūras afišā

Seko mums:
FacebookFlickrTwitterYoutubeDraugiem.lvUna un Andrejs
Ceļošana ir mūsu kaislība. Labākais veids, kā sevi provocēt. Ieraudzīt, sajust, atklāt, izbaudīt, izgaršot. Unikāls emociju, sajūtu, garšu un baudu kopums, kuru nav iespējams paturēt pie sevis. Un vienīgais, kurā vērts investēt. Anothertravelguide.com mēs radījām kā telpu, kurā savā ceļojumu pieredzē un atklājumos dalīties ar saviem draugiem un vienlaikus aicinām dalīties visus, kurus vieno ceļošanas kaislība.

Una Meistere un Andrejs Žagars