GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Kerala

Baudītāja ceļvedisCitādi maršrutiEsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesLietas, kas jāizdaraVērts zinātInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Insider: Jergs Drēzels« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Insider's view · Āzija · indija · Kerala

Insider: Jergs Drēzels

0 ATSAUKSMES

Insider: Jergs Drēzels

Keralas ekskluzīvākās un šarmantākās mazo viesnīciņu ķēdes Malabar Escapes īpašnieks JERGS DRĒZELS (Joerg Drehsel) Keralas ostas pilsētā Kočinā dzīvo jau vairāk kā piecpadsmit gadus. Un ir viens no aktīvākajiem Keralas sociāli atbildīgā tūrisma veicinātājiem. Viņš gan atzīst, ka Malabar Escapes pārraudzīšana neatstāj pārāk daudz laika pārējās Keralas apceļošanai. Lielākoties tie ir darījuma braucieni uz štata galvaspilsētu TRIVANDRUMU . Dažkārt arī uz Keralas tējas plantāciju sirdi - Munaru. „Tā kā arī MUNARA neatrodas pārāk tālu no Kočinas, ik pa laikam mēdzam turp aizbraukt. Parasti nakšņojam WINDERMERE ESTATE (www.windermeremunnar.com), jaukā 12 istabu īpašumā, ar brīnišķīgu skatu uz apkārtējiem kalniem un lieliskām pastaigu iespējām tuvākā apkārtnē."
Klimata ziņā viņam ļoti patīkot WYNAD - Ziemeļkeralā. Apmēram 1000 metru augstumā. „Tur sastopamas abas veģetācijas - gan tropiskā, gan netropiskā. Labākā vieta, kur nakšņot, atrodas klusā kafijas plantācijā. Turklāt tas ir pietiekami tālu, lai te nebūtu arī tradicionālās tūrisma infrastruktūras.
Vēl viena no vietām, kurā es turpinu atgriezties atkal un atkal ir PADMANABHAPURAM pils, dienvidos no Trivandrumas - īpaša tās tradicionālās arhitektūras dēļ. Taču mans favorīts Keralā ir MATTANCHERRY rajons Fortkočinā - sena indiešu - eiropiešu pilsēta, kuru esam izvēlējušies arī par savu dzīvesvietu."
No veikaliem Jergs īpaši izceļ CINNAMON Fortkočinā, kas atrodas tajā pašā ēkā, kur Malabar Escapes piederošā Trinity - ar īpašo, gana eklektisko mūsdienu Indijas dizaineru piedāvājumu. Kā arī grāmatu veikalu IDIOM (Princess Street, Fort Cochin), kur rodamas grāmatas par visu indisko, un FABINDIA, ja interesē etnisks (Old Thevara Road) apģērbs.
Kerala ir īpaša arī ar spilgtu un pēdējos gados ļoti strauji attīstījušos mūsdienu mākslas ainu. „Visavangardiskākā ir KASHI ART GALLERt, kas atrodas Bazaar Road, pusceļā starp Fortkočinu un Jew Town. Man patīk arī paklīst pa vecajām JEW TOWN noliktavām. Kādreizējo antikvariātu rajonu strauji papildina dzīves stila veikali, pēdējais no tiem ir Ziemeļindiešu radītais suvenīru veikals AIRPORT ART. Taču Jew Town drīzāk ir rajons, kurā vērts iejukt un izstaigāt visu nevis rekomendēt kādus konkrētus veikalus."

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: