GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW JAUNUMI FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

KultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesMaršrutiArhitektūras tūrismsSanatorijasPirtisAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Jaunumi · Eiropa · latvija · Jūrmala

Klajā nācis netradicionālais ceļvedis-grāmata “Another Travel Guide Jūrmala”

1 ATSAUKSME

Klajā nācis netradicionālais ceļvedis-grāmata “Another Travel Guide Jūrmala”

Pēc septiņu gadu laikā atkārtoti izdotajiem “Another Travel Guide Rīga” ceļvežiem (angļu, krievu, vācu un japāņu valodās), kuriem tūlīt pievienosies arī piektā papildinātā angļu valodas versija, Another Travel Guide komanda caur savu netradicionālā skatījuma prizmu atklāj vēl vienu Latvijas pilsētpērli. Proti, sadarbībā Jūrmalas pilsētu tapis ceļvedis “Another Travel Guide Jūrmala”, kura mērķis ir kalpot par savveida atslēgu uz Latvijas pazīstamāko un slavenāko kūrortpilsētu.

Foto: Klajā nācis netradicionālais ceļvedis-grāmata “Another Travel Guide Jūrmala”Foto: Klajā nācis netradicionālais ceļvedis-grāmata “Another Travel Guide Jūrmala”Foto: Klajā nācis netradicionālais ceļvedis-grāmata “Another Travel Guide Jūrmala”

Ceļvedis veidots ciešā sadarbībā ar pašiem jūrmalniekiem - īsteniem Jūrmalas insaideriem, kas patiesi mīl savu pilsētu, jo Another Travel Guide komanda ir pārliecināta, ka tikai vietējie var patiesi atklāt pilsētu visā tās daudzveidībā, un tikai viņi zina, kur meklējamas tās īpašākās vietas. 

No vienas puses, “Another Travel Guide Jūrmala” ir pilsētas rokasgrāmata, kas apkopo informāciju par īpašākajām pilsētzīmēm, apmeklējuma vērtākajiem galamērķiem, kultūras parādībām, ikonām un jūrmalnieku paradumiem, no otras puses tā stila grāmata ar dizainisku vērtību, kas demonstrē citādu, radošu vizuālo domāšanu, kas kardināli atšķiras no ierastajiem tūrisma ceļvežiem.

Foto: Klajā nācis netradicionālais ceļvedis-grāmata “Another Travel Guide Jūrmala”

Kā atklāj “Another Travel Guide” galvenā redaktore Una Meistere: Ceļvedis veidots kā izzinošs Jūrmalas maršruts, kura konceptuālie pieturpunkti ir tik dažādās, brīžiem krasu kontrastu pārpilnās kūrortpilsētas apkaimes. Tādējādi arī pašu ceļveža lietošanu padarot līdzvērtīgu aizraujošam ceļojumam - laikā un pilsētdzīves līkločos.”

Jaunais ceļvedis iepazīstina ar Jūrmalas interesantākajām vietām, arī tādām, kam bieži vien ikdienā nav pievērsta vajadzīgā uzmanība. Iepazīstiet pilsētu tādu, kāda tā ir pašlaik – ar visām tās pērlēm un arī ar vietām, kuras nākotnē nekad vairs nebūs tādas, kā tagad, bet mainīsies un iegūs jaunu tēlu,” saka Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs Gatis Truksnis.

 

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

BERTINA

Apmeklēja: aizdevuma piedavajums no 5000 eiro lidz 150000000 €aizdevuma piedavajums 5000 eiro 150,00000000 eiro e-pasta Adresi: servicepeakgroup@hotmail.com

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: