GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

EsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesLietas, kas jāizdaraVērts zināt

IZVĒLIES OBJEKTU

« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Jaunumi · Āzija · libāna · Beirūta

Le Gray

0 ATSAUKSMES

Kad neraugoties uz kārtējo militāro konfliktu reģionā 2006. gada jūlijā, viens no pazīstamākajiem Londonas viesnīcniekiem Gordons Kempbels Grejs (Old Aldwych hotel) spītīgi turpināja darbu pie savas pirmās viesnīcas Beirutā, daudzi viņu dēvēja par traku. Le Gray savā ziņā bija viņa sapņu projekts, veltījums pilsētai - mīlestībai no pirmā acu uzmetiena. Viesnīca durvis vēra 2009. gada nogalē - tajā pašā gadā, kad The New York Times Beirutu bija izziņojis par galamērķi numur 1.

Foto: Le GrayFoto: Le GrayFoto: Le Gray

Le Gray ir ne tikai pirmā dizaina viesnīca Beirutā, bet arī naktsmītne, kas ideāli piestāv pilsētai, kas par spīti jebkuriem likten's līkločiem vienmēr ir spējusi atdzimt kā Fēnikss no pelniem. Le Gray savā ziņā precīzi iemieso mūsdienu Beirutas sajūtu buķeti: neizsīkstošu joie de vivre, fantastisku viesmīlību un to īpašo libāniešu stila sajūtu, kuras dēļ lielākā daļa šai pilsētā pabijušo, vienmēr vēlas atgriezties.

Drošības kontrole pie viesnīcas ārdurvīm gan atgādina par reģionu, kurā atrodaties, taču, līdzko slieksnis pārkāpts, nokļūstat absolūtā laikmetīga komforta kūniņā. Interjeram nepiemīt minimālisma vēsums, drīzāk tāds inteliģents un ļoti mājīgs atturīgums.

Foto: Le GrayFoto: Le GrayFoto: Le Gray

Viesnīcā ir 87 istabas, visas - gana ērtas un plašas, taču visiekārojamākās, protams, ir tās, aiz kuru loga vīd pilsētas lielākās mošejas panorāma. Viss ir pārdomāts līdz sīkākajai detaļai - sākot no iespējas rītu sākt ar kafiju, uzvārot to savas istabas espresso automātā līdz bezmaksas bezvadu internetam, jaunākajam Time Out uz žurnālgaldiņa un grāmatu kaudzītei plauktā. Viesnīcas interjeru krāšņo arī vairāk kā 500 mūsdienu mākslas darbi no īpašnieka privātkolekcijas.

Foto: Le GrayFoto: Le GrayFoto: Le Gray

Le Gray ir arī savs spa, savukārt no viesnīcas jumta paveras brīnišķīga pilsētas un Vidusjūras panorāma. Taču viena no Le Gray vislielākajām pievienotajām vērtībām ir izcils concierge, kurš no sirds jums ieteiks visu vislabāko, ne tikai tāpēc, ka ir profesionālis, bet gan tāpēc, ka ļoti mīl savu pilsētu.

Martyr's Square

www.legray.com

 

Ievietots 04/2010

 

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: