GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW JAUNUMI FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesMaršrutiLietas, kas jāizdaraVērts zinātInsider's view

IZVĒLIES ŽANRU

IZVĒLIES OBJEKTU

« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Kultūras afiša · Eiropa · igaunija · Tallina · Izstādes

7. Tallinas lietišķās mākslas triennāle, Igaunijas Lietišķās mākslas un dizaina muzejs, līdz 23. jūlijam, 2017

1 ATSAUKSME

7. Tallinas lietišķās mākslas triennāle, Igaunijas Lietišķās mākslas un dizaina muzejs, līdz 23. jūlijam, 2017

Līdz 23. jūlijam Igaunijas Lietišķās mākslas un dizaina muzejā norisinās Tallinas lietišķās mākslas triennāles 7. izlaidums. Triennāle pēc vairāku gadu pārtraukuma, kas sekoja pēc Baltijas valstu neatkarības atgūšanas perioda, 1997. gadā uzņēma apgriezienus kā starptautiska mēroga notikums, kurā caur priekšmetisko pasauli tiek risināts plašs netveramās pasaules jautājumu loks. Šogad triennāles priekšplānā ticis izvirzīts laika jautājums.

Triennāles centrālajā izstādē “Ajavahe. Time Difference (Laika starpība)” mākslinieki no 19 pasaules valstīm pētījuši dažādas pieejas laika konceptam. Un laika koncepts lietišķās mākslas kontekstā, šķiet, ļoti piemērots pētījuma objekts, ņemot vērā amatniecības lomu mākslas vēsturē. Taču izstādes galvenais fokuss likts, pirmkārt, uz laika aspektu radošajā procesā (tostarp masu ražošanas apstākļos), otrkārt, uz paradoksu, ka šodienas straujajā vāveres ritenī dabiskam laika ritējumam vairs netiek dota vieta, kamēr no otras puses sasteigtība tiek vērtēta paviršība.

Izstādē “Ajavahe. Time Difference” pārstāvēta gan laikmetīgā keramika, gan rota, gan stikla, tekstila un metāla māksla, kā arī arī video mediji un lielformāta instalācijas.

Triennāles apjomīgā satelīta programma ar daudzām personālizstādēm un grupu izstādēm, performancēm un instalācijām notiek galerijās, kafejnīcās un mākslinieku darbnīcās visā Tallinā. www.trtr.ee/en

Autores Agnese Pundiņas padziļinātāku lielizstādes vērtējumu angļu valodā iespējams lasīt mākslas un kultūras portālā Arterritory.com.

Foto: Kadrs no Silja Saarepuu video darba “Carpet”

 

 

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

ANITA GERARD

Apmeklēja: anitagerardloanfirm@gmail.com

aizdevumu! aizdevumu! aizdevumu!Vai jūs meklējat cienījamu un akreditēta privāta aizdevuma uzņēmums, kas nodrošina aizdevumu par dzīves laikā iespēja.Mēs piedāvājam visu veidu aizdevumus ļoti ātri un viegls veids, individuālie aizņēmumi, auto aizdevumi, hipotekāro kredītu, studējošo kredītu, uzņēmuma aizņēmumiem, investīciju aizdevumu, parādu konsolidācijai un daudz ko citu.Ir ticis noraidīts, bankas un citas finanšu iestādes?Jums ir nepieciešams konsolidācijas iegādes kredīts vai hipotēkas kredīts? Nav izskatīsies vairāk mēs esam atnākuši, lai visas savas finansiālās problēmas, pieder pagātnei.Mēs aizdot līdzekļus privātpersonām un uzņēmumiem, kas nepieciešama finanšu palīdzība 2 % apmērā.Nekādas sociālās apdrošināšanas numuru, kas nepieciešams un nav kredīta pārbaude nepieciešama, 100 % garantēta.Es vēlos izmantot šo vidēja jums paziņot, ka mēs nodrošinām drošu un labvēlīgu palīdzību, un mēs būsim priecīgi jums piedāvāt aizdevumu.Tad nosūtiet mums e-pastu: pieteikties aizdevumam (anitagerardloanfirm@gmail.com)

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: