GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES ŽANRU

IZVĒLIES OBJEKTU

« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Kultūras afiša · Eiropa · latvija · Rīga · Izstādes

Rotu mākslinieka Valda Brožes personālizstāde PLĀNS PLĀNS, mākslas galerija PUTTI, 30. novembris līdz 8. decembris

0 ATSAUKSMES

Rotu mākslinieka Valda Brožes personālizstāde PLĀNS PLĀNS, mākslas galerija PUTTI, 30. novembris līdz 8. decembris

Šo gadu mākslas galerijā PUTTI ievadīja „Ziemas izstāde”, kurā kopā ar  gleznotāju Viju  Zariņu un vairākiem latviešu un ārvalstu rotu māksliniekiem, piedalījās ar Valdis Brože – virtuozi sakausējot  sudraba, zelta, emaljas, granātu, topāza un kalnu kristālu dvēseles.

Gada noslēgumā – Valda Brožes personālizstādes PLĀNS PLĀNS rotu sērija ir spēle ar virsmām. „Nospriegota kā bungu virsma, gatava atbildēt. Sašvīkāta kā aprakstīts papīrs, gatavs dot”, tā par savu izstādi filozofiski izsakās autors.

Mūsdienu moderno rotu mākslinieks Valdis Brože juveliermākslu pielīdzina skulptūras radīšanas procesam. Mākslinieka spēks ir darbs ar emalju un spēle ar krāsu intensitāti, savienojot tās pārsteidzošās kombinācijās. „Es strādāju ar krāsām. Dažreiz salieku kopā diezgan riskantas krāsas. Kāpēc? Laikam tā klimata dēļ, tā pelēkuma dēļ. Krāsa piedod rotai dzīvesprieku”, tā mākslinieks par savām krāsu intensitātes spēlēm.

PLĀNS PLĀNS rotu viena plakne atklāj apjomu un savu piederību priekšmetiskajai pasaulei, ļaujot tajā saskatīt gredzena, auskaru vai kaklarotas veidolu, taču pārsteigumu atklāj sānskata virsmas. Pavisam plānas, tās perspektīvā rada bezgalīga turpinājuma sajūtu. Dekoratīvs smalkums mākslinieka darbos ir eņģes, kas rotām  piešķir kinētisku dzīvīgumu.

www.putti.lv

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: