GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Fidži

Baudītāja ceļvedis

IZVĒLIES CEĻVEDI

Šābrīža iekārojamākie SPA

Le Bain BkeuHuvafen FushiMiraval SpaVigilius Mountain ResortMauna Lani SpaAuriga SpaPurobeachL’Appartement 217Terme di Saturnia Spa & Golf ResortBlue SpaYasawa Island Resort & SpaESPA at Castello del NeroCape Grace SpaESPA at Gianfranco FerréMaroma Resort & SpaAnandaBanyan Tree SpaThe Spa at Renaissance Chancery Court« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Baudītāja ceļvedis · Austrālija · fidži · Fidži · Šābrīža iekārojamākie SPA

Yasawa Island Resort & Spa

Autors: Dina Vjatere0 ATSAUKSMES

Yasawa Island Resort & Spa

Četrrocīga masāža Klusā okeāna viļņu šalku ritmā uz spa terases vientulīgā pludmalē.
Ķermeņa skrubis ar tuvējās neskartās Vula Walu pludmales smiltīm. Vakacegu masāža tradicionālajā fidžiesu bobo tehnikā ar sandalkoka esenci. Ietīšanas procedūrā klasiskā follija vietā ķermeni ievīsta svaigās banānu lapās, kas augušas kaimiņu ciematā un rezultāts - bēbīša cienīgs ādas zīdainums. Kā noprotiet - nesarežģīts spa dabīgo vērtību mīļotājiem paslēpts uz vienas no visattālākajām un neskartākajām Fidži arhipelāga salām. Niedrēm apjumtais Barawi Spa ir gluži vai izspraucies no piekrastes smiltīm pie paša ūdens juma, un tāpat kā pats Yasawa Island Resort, ir izsmalcināts savā vienkāršībā. Starp piekrastes palmām izkaisīto18 bungalo resorta un spa īpašnieki ir Maggie un Garth Downey, kas augstu vērtē salenieku kultūru un tradīcijas. Tāpēc vietējais koks un materiāli būvēs, diskrēta duša zem klajas debess, tradicionālā māksla interjerā un mūsdienu ērtību atribūti tikai tik, cik nepieciešams, kā piemēram, gaisa kondicionieris un vēl daži nieki. Televizors šādā vietā jau būtu zaimošana un to, protams, nav. Šis ir viens no tiem bezrūpīgajiem un izolētajiem pasaules nostūriem, kur būt pašam ar sevi, darot tik daudz vai tik maz, cik sirds vēlas. Uz salas ir 11 tuksnesīgas pludmales un daži mazi ciemati, kurus apciemot. Tas arī viss. Toties okeāna radības var zvejot, priecāties par tām nirstot, un mieloties vakariņās. Vēl daži vienkārši un arī smalkāki kuterīši kuģo starp salām, un taisnības labad, vietējais aerodroms satiksmei ar pasauli arī ir. Fidžiešiem ir 15 vārdi Paradīzei un pirmais no tiem ir Yasawa.
Conde Nast Johansens Luxury Hotel Guide 2006.gadā Yasawa Island Resort pasludinājis par The Winner of Most Excellence Romatic Hideaway 2006. Tā kā Baravi Spa ir tikai šogad sācis savu darbību, tam vēl apbalvojumi priekšā, un viss liecina, ka tādi būs.

P.O. Box 10128
Yasawa Island, Fiji Islands

T: (679) 672 2266
www.yasawa.com

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: