GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Deli

Baudītāja ceļvedisKultūraKur nakšņotKur iepirkties

IZVĒLIES CEĻVEDI

Indijas labākās mākslas galerijas un kultūras centri

Kashi Art CafeMumbajas galeriju maršrutsVadodaraKolkatas galeriju maršrutsSantiniketanDeli galeriju maršrutsAuroville, PondišeriCholamandal Artists' Village, ČenajaEtnogrāfiskais brīvdabas muzejs DakshinaChitraMandawa, Jhunjhunu« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Baudītāja ceļvedis · Āzija · indija · Deli · Indijas labākās mākslas galerijas un kultūras centri

Deli galeriju maršruts

Autors: Ivonna Veiherte0 ATSAUKSMES

Deli galeriju maršruts

Blakus vienai no pazīstamākajām Deli laikmetīgās mākslas galerijām Nature Morte atrodas laikmetīgās mākslas galerija Talwar Gallery (www.talwargallery.com), kuras uzmanības lokā ir Indijas subkontinenta un Indijas diasporas mākslinieku darbi. Galerija postulē mākslu kā brīvu no ģeogrāfiskā, kultūras vai reliģiskā ierāmējuma.

Ievērojamas ir divas Vadehra Art (vadehraart.com) galerijas, no kurām vecākā 2012. gada ieskaņā eksponēja Joko Ono izstādi, bet jaunākā pārsteidz ar plašām telpām un Indijas top-mākslinieku izstādēm.

Viena no vadošajām Deli laikmetīgās mākslas galerijām un aktīvākā mākslas mešu dalībniece ir Gallery Espace (www.galleryespace.com), kura var lepoties ar tādu zināmu mākslinieku, kā Manjit Bawa un M.F.Hussain, darbu izstādēm.

Laikmetīgās mākslas galerija Art A Live Gallery (www.artalivegallery.com) atklājusi telpas Deli piepilsētā Gurgonā - apmēram 36 kilometru jeb stundas brauciena attālumā no centra, blakus Devi mākslas fondam - pirmajam privātajam laikmetīgās mākslas muzejam Indijā.

Pie Deli konservatīvākajām galerijām pieder Dhoomimal Gallery (www.dhoomimalgallery.com) pašā pilsētas centrā pie Connaught Place. Dhoomimal ar respektu pret klasiķu veikumu savā sarakstā ierindo tādus Indijas mākslas vārdus kā M.F. Hussain un Julio Dsouza.

Nozīmīgas personālizstādes un ŠKODA Prize Show laureātu izstādi reizi gadā iespējams apskatīt Lalit Kala Akademi (lalitkala.gov.in) telpās. Savukārt ievērojamās Indijas mākslas mecenātesKiran Nadar pastāvīgās ekspozīcijas mākslas muzeju meklējiet Deli Saket rajonā (knma.in).

Palette Art Gallery (www.paletteartgallery.com) ir modes un dizaina galerija, ko dibinājuši modes zīmola CUE & H2O duets - modes dizaineri Rohit Gandhi un Rahul Khanna.

Interesantu, taču ne ekskluzīvu galeriju virkni Deli meklējiet Ladoo Sarai ielas garumā.

Indijā ļoti aktuāli ir mākslinieku rezidenču centri un darbnīcas ar tām piegulošajām izstāžu telpām.

Foto: Gallery Espace

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: