GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Glosteršīra

Baudītāja ceļvedisKur paēst

IZVĒLIES CEĻVEDI

Mārtiņa Rītiņa labāko Eiropas restorānu tops

HIX restaurantsGuy LassausaieThe Quality Chop HousePorta di PoLe GavrocheHélène Darroze at the ConnaughtThe SportsmanTextureFuor d'Acqual'AmbroisieLa Mère BrazierRestaurant 34Frantzén/LindebergWilliam CurleyPollen Street SocialCUTNextAviaryMathias DahlgrenAlineaDinner by Heston BlumenthalHerbert SamuelNehHawksmoorOsteria l'OlivetaGalvin La ChapellePolpoJamie's ItalianAbraxas NorthThe Harwood ArmsLa FromagerieLocanda dell'Isola ComacinaMoonGloriaEpp Maria GalleryWheeler's RestaurantelBulli3 FrakkarFire&Stone50 KvadratCroque GasconThe ProvidoresDaylesford Organic in Notting HillRiver CaféDaylesford Organic in GloucestershireChez Dominique restorānsRistorante BoscagliaMaze GrillTate Liverpool Restaurant-CafeL’Atelier de Joël RobuchonDaylesford OrganicReceptoriaStroganoff Steak HouseWedholms FiskRusskaya RybalkaLongridgeThe London Carriage WorksApollinareHavisCarpe DiemOsteria FrancescanaRigiblickTom AikensÖAubergineHakkasanPandelujoEchaurrenDekxelsMazeAlain Ducasse au Plaza AthénéeNomaPaul Bocuse« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Baudītāja ceļvedis · Eiropa · apvienotā karaliste · Glosteršīra · Mārtiņa Rītiņa labāko Eiropas restorānu tops

Daylesford Organic in Gloucestershire

Autors: Mārtiņš Rītiņš0 ATSAUKSMES

Daylesford Organic in Gloucestershire

Lai arī Daylesford Organic veikali jau sen kā vairs nav jaunums bioloģiski audzētās pārtikas entuziastiem, Lēdijas Kerolas Bamfordas (Carole Bamford) un viņas vīra Sera Antonija izveidotā saimniecība Cotswolds kalnos (Glosteršīras apgabalā) ir vēl viens obligāts Slow Food atbalstītāju galamērķis. Arī te, līdzīgi kā Stafordšīrā esošajā saimniecībā, tiek audzēti visi viņu veikalos un restorānos baudāmie un nopērkamie produkti.
Daylesford Organic ir vesela filozofija - ēdiena tīrība un 100% dabiskums ikvienā tā pagatavošanas posmā. Ne dārzeņu, ne mājlopu audzēšanā netiek izmantoti bīstami pesticīdi, antibiotikas vai augšanas stimulanti. Tiek saglabātas pat vairāk kā 100 gadus vecas mājlopu un mājputnu sugas. Produktu daudzveidība ir fantastiska! Zem beķerejas galda lielajos spaiņos gozējas vien savas divdesmit piecas miltu šķirnes. Un tas ir tikai sākums. Oriģinālais, pašu meistarotais Daylesford Organic cheddar siers piecu gadu laikā (kopš tā „dzimšanas brīža") izpelnījies neskaitāmus apbalvojumus. Ne velti kilograms unikālā meistardarba maksā 17 latus. Starp citu, tas tiek glabāts iespaidīgos, pārsimts gadus vecos šķūņos. Skaisti! Arī pats restorāns ierīkots kādā no vecajām fermas ēkām. Grūti pat noticēt, ka te - pašā Glosteršīras nomalē - slēpjas viens no Anglijas gardēžu epicentriem. Brīžiem šķiet, ka Daylesford Organic ir vesela maza pasaule - pat bites un medus viņiem ir savs! Stirnas, jēri, liellopi, savvaļas tītari, vistas, dārzeņi, piens, siers - nekas no tā neceļo apkārt pa pasauli, pirms tiek celts galdā. Brīvi pastaigājas un aug tepat. Turklāt ēdienkarte mainās katru dienu un visu, ko baudāt (maize, sieri u.c.), iespējams pēcāk arī iegādāties.
Lai jūs nebiedē vieglais kūtsmēslu „aromāts", te ierodoties. Tas pieder pie lietas! Vismaz vietējos šovbiznesa spīdekļus līdz šim tas nav aizbiedējis. Keitu Mosu (Kate Moss), Reimondu Blanku (Raymond Blanc) un Keitu Vinsletu (Kate Winslet) ieskaitot. Pats restorāns izvietojies divos stāvos un pie ieejas durvīm apmeklētājus sagaida svaigu zemeņu grozs. Gan pirmā stāva veikals un beķereja, gan restorāna zāle otrajā stāvā, līdzīgi kā restorāni Londonā, viscaur tērpušies baltajā marmorā. Vasaras dārzā gozējas modernas un ļoti labas mēbeles, bet saulainā laikā iespējams ļauties arī barbekjū priekiem.
Iespaidīgajā teritorijā atrodas arī dārza veikals - spaiņi, lāpstas, ādas priekšauti, sēklas utt. Taču pilnīgai baudai meklējiet spa salonu. Tieši tā - arī tas te atrodams. Masāža nekurienes vidū! Starp citu, ja ierodoties vaicāsiet pēc Rosy(pasakiet, ka Mārtiņš Jūs atsūtīja), jums tik nodrošināts VIP serviss.

Daylesford Organic, Glosteršīra
www.daylesfordorganic.com

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: