GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Londona

Baudītāja ceļvedisCitādi maršrutiEsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesVērts zinātLabākie klubiFilmaInsider's viewKultūras afiša

IZVĒLIES CEĻVEDI

20 Pasaules leģendārākie un īpašākie teātri

Renesanses teātrisNāciju teātrisPiccolo Teatro di MilanoDeutsches TheaterBerliner EnsembleKungliga Dramatiska TeaternThéatre de la VilleHebbel-am-UferThéatre de l'OdéonThe Old VicShakespeare's GlobeWyndham's TheatreThe Kitchen New YorkRadialsystem VLe Théatre du SoleilDramatiskās mākslas skolaThéatre des Bouffes du NordComédie-FrancaiseEpidaurusBurgtheaterTeatro Argentina« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Baudītāja ceļvedis · Eiropa · apvienotā karaliste · Londona · 20 Pasaules leģendārākie un īpašākie teātri

Wyndham's Theatre

Autors: Margarita Zieda0 ATSAUKSMES

Wyndham's Theatre

Lielbritānijas valsts kultūras piemineklis Wyndham´s Theatre pieder joprojām darbīgajiem Vestendas teātriem un to izrādēm ar aktieru - zvaigžņu sastāviem labprāt īrē kompānija Donmar West End. Ievērojamākie no pēdējo gadu mākslas notikumiem uz Wyndham´s Theatre skatuves dēļiem bija Džūda Lova (Jude Law) spēlētais Hamlets un Džūdijas Denčas (Judi Dench) „Madame de Sade".
19. gadsimta pašā nogalē arhitekta W.G.R. Sprague celtais Wyndham´s Theatre tika atklāts Velsas prinča klātbūtnē un ekstravagantā Luija XVI stilā veidotā skatītāju zāle ar greznajiem balkonu rotājumiem savu veidolu nav mainījusi. Un pat izsmalcinātais vītnēm izrotātais skatuves priekškars, ko laika zobs tomēr bija sagrauzis, sešdesmitajos gados tika nomainīts pret oriģinālam dizainam uzticīgu rūpīgi izveidotu kopiju.
Wyndham´s Theatre pieder pašiem smalkākajiem Londonas teātriem. Šajā teātrī ir spēlējuši visaugstākās klases britu aktieri, kā Aleks Giness (Alec Guinness) un Vanesa Redgreiva (Vanessa Redgrave). Šeit arī notikusi Madonnas debija Londonā 2002. gadā.

Charing Cross Road

www.wyndhamstheatrelondon.com

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: