GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Londona

Baudītāja ceļvedisCitādi maršrutiEsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesVērts zinātLabākie klubiFilmaInsider's viewKultūras afiša

IZVĒLIES CEĻVEDI

Pasaules īpašākie un leģendārākie opernami

Palacio de las Bellas ArtesPalau de les Arts Reina SofiaDen Norske OperaEnglish National OperaRoyal Opera HouseMetropolitain OperaLa MonnaieWiener StaatsoperMarkgräfliches OpernhausBayreuther FestspieleOpéra BastillePalais GarnierTeatro alla ScalaGran Teatro La Fenice di VeneziaSidnejas operaArena di VeronaTeatro AmazonasŠlingenzīfa Operas ciemats RemdoogoVupertāles operaTeatro Real« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Baudītāja ceļvedis · Eiropa · apvienotā karaliste · Londona · Pasaules īpašākie un leģendārākie opernami

Royal Opera House

Autors: Margarita Zieda0 ATSAUKSMES

Royal Opera House

Iespējams Britu Karaliskās operas iestudējumu spektrs mainīsies, kad 2011. gada rudenī tā vadītāja postenī stāsies nekonvencionālais un daudzpusīgais dāņu režisors Kaspers Holtens, kurš vienpadsmit gadus vadīja Dānijas Karalisko operu, pirmoreiz stājoties intendanta postenī divdesmit sešu gadu vecumā. Holtens ir pazīstams arī Latvijā, jaunās tūktotsgades sākumā viņš Latvijas Nacionālajā operā iestudēja Mocarta „Cosi fan tutte".
Līdz šim tās ir bijušas izcilas dziedātāju balsis un īpaši diriģenti, kas padarījušas Karaliskajā operā aizvadītu vakaru ne tikai par vēsturiskā nama apmeklējuma piedzīvojumu, bet arī par mākslas pārdzīvojumu. Taču tie nav bijuši režisori, kuru konservatīvie rokraksti ilgus gadus noteikuši Covent Garden operas intelektuālo un māksliniecisko seju.
Britu laikraksts „The Guardian" izsaka cerības, ka, iespējams, Kaspera Holtena mākslinieciskā vadība ienesīs jaunu enerģiju Covent Garden operas dziedātāju teātrī, pievienojot tam vēl vienu dimensiju, atverot to arī svaigiem un riskantiem iestudējumiem.

Covent Garden

www.roh.org.uk

08/2011

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: