GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Londona

Baudītāja ceļvedisCitādi maršrutiEsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesVērts zinātLabākie klubiFilmaInsider's viewKultūras afiša

IZVĒLIES CEĻVEDI

Piecas netradicionālas ēstuves. Iesaka Gatis Mūrnieks

BalmalpCorner HouseRestorāns uz Nes ielasStory Deli« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Baudītāja ceļvedis · Eiropa · apvienotā karaliste · Londona · Piecas netradicionālas ēstuves. Iesaka Gatis Mūrnieks

Story Deli

Autors: Gatis Mūrnieks0 ATSAUKSMES

Story Deli

Londonas Muklājs. Viena no manām mīļākajām maltīšu vietām šai pilsētā. Vienkāršs, bet pārsteidzoši garšīgs ēdiens un radoša atmosfēra, kuru ik dienas paspilgtina visdažādākie tipāži. Savā ziņā tāda pašmāju Teātra restorāna publika. Story Deli atrodas indiešu un pakistāniešu apdzīvotājā Brikleinas ielas rajonā, kas ir reklāmas, sabiedrisko attiecību un citu radošo aģentūru Meka. Brauc ar vairākiem autobusiem, klīsti pa Īstendas šķērsielām - līdz brīdim, kad skatam paveras plašs stikla skatlogs, kurā gozējas spogulis ar viegli zeltītu barokālu rāmi. Sperot kāju pār bijušās alus darītavas slieksni, pārņem sajūta, ka atrodies mākslinieku studijas telpās vai vismaz vietā, kuras jaunie iemītnieki vēl nav paspējuši ievākties - kāds kaut kur mazgā grīdas, steidz saskrūvēt mēbeles, bet gar sienu sakrautas miltu un pārtikas produktu kastes. Tāds neliels noliktavas efekts, kas restorānam piešķir īpašu šarmu.
Telpas vidū slejas liels koka galds, bet ap to sarindoti visparastākie ķeblīši. Ne galdautu, ne lieka šika. Vēl daži barokālie spoguļi un melnā tāfele, uz kuras uzšņāpta ēdienkarte. Vienkārši un racionāli. Story Deli specialitāte ir picas, lai gan neiztrūkstoši, protams, arī dažādi salāti. Porciju izmēri gan ir maldinoši, un notiesāt šķietami nelielo picas šķēli izrādās grūtāk nekā domāts. Maltīti gatavo un viesus apkalpo pati saimniece un kāds divmetrīgs itāļu paskata tēvainis adidas treniņbiksēs. Pēc skata gluži kā Silvestrs Stalone. Apvaicādamies, kā garšo, viņš skatās uz tevi tā, ka, pat, ja nebūtu garšīgi, negribētu viņam to teikt. Lai gan saproti, ka visi tāda liela ģimene vien ir. Ja nu pavisam negribas sēdēt pie kopējā galda, var paslēpties mazliet nostāk pie bāra letes, ko parasti gan izmanto ātrām pusdienām.

Maltīte diviem (ieskaitot vīnu) - vidēji 35-40 mārciņas.

3 Dray Walk, The Old Truman Brewery, 91 Brick Lane, Brick Lane, E1 6QL

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: