GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Austrija

Baudītāja ceļvedis

IZVĒLIES CEĻVEDI

Eiropas labākie slēpošanas kūrorti. Iesaka Ivars Ciaguns

Seefeld RosshütteSuomutunturiHafjellVengenaSanktmoricaCortina d'AmpezzoSt. AntonIšglaKitzbühelLehaObertauerna« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Baudītāja ceļvedis · Eiropa · austrija · Austrija · Eiropas labākie slēpošanas kūrorti. Iesaka Ivars Ciaguns

Obertauerna

Autors: Ivars Ciaguns0 ATSAUKSMES

Obertauerna

Augsta kvalitāte un lieliska gaisotne. Turklāt, ja dabas untumu dēļ neskaitāmi slēpošanas kūrorti paliktu bez sniega, kā tas iepriekš jau noticis, Obertauerna būtu teju vienīgais glābiņš - baltā pūdera sega ziemas sezonā te ir garantēta. Nepilnas stundas brauciens no Zalcburgas (2,5 stundas no Minhenes lidostas) un skatam paveras trīs, četru un pieczvaigžņu viesnīcu rindas. Caur mazo pilsētiņu vijas galvenais ceļš. Tiesa, satraukumam par drošību nav pamata - milzīgās fūres te nemēdz traukties. Slēpotāji gan... Pa vairākiem tiltiņiem ceļu iespējams šķērsot no vienas Alpu nogāzes uz otru - fantastiskas tās slejas aptuveni 2000 metru augstumā pilsētiņas abās pusēs.
Trases nav garas, taču daudz, un Obertauernas lielākais šarms ir vienreizējā kūrorta atmosfēra - izej vakarā paelpot svaigu gaisu un nedzirdi gandrīz neko. Teju absolūts klusums!
Hotel Edelweiss ir lieliska naktsmītnes izvēle. Prieks nav lēts, taču viesnīca atrodas pašā kūrorta sirdī. Izbaudi ziemas priekus, bet pēc brīža jau noaun slēpes turpat pie viesnīcas sliekšņa! Modernā hoteļa saimnieki - Lürzer ģimene - sagādājuši ne vien iespēju baudīt saunu un spa, bet nodoties arī kam enerģiskākam. Dažu soļu attālumā no viesnīcas atrodas Lürzer Alm, viena no iecīnītākajām tā sauktā after-ski vietām reģionā. Mājīgais krodziņš (te notiek arī nakts diskotēka) gandrīz mats matā atgādina pašmāju Lido. Tiesa, ar izteiktāku senatnīguma garšu un pamatīgākiem koka baļķiem. Jautrākie tiroliešu hīti Lürzer Alm skan uz nebēdu, un visi, kam vien nav žēl, ar alus kausiem rokā lec līdzi. Arī vēdera priekiem te var nodoties līdz mielēm. Ēdienkarte gan diezgan ierobežota, taču porciju apmēri izklīdina pēdējās šaubas. Milzīga bļoda ar Cēzara salātiem, bet, pasūtot ribiņas, uz šķīvja gozējas teju trešā daļa cūkas! Pamatīga izēšanās!

Hotel Edelweiss (viesnīcā iespējams iznomāt slēpošanas inventāru)
Adrese: A-5562 Obertauern, No. 124
Salzburger Land - Austria
Tel.: +43(0)6456 7245 / 7416
E-pasts: hotel-edelweiss@luerzer.at
www.luerzer.at/edelweiss

VĒRTS ZINĀT

- Ziemas sezona Obertauernā ilgst no novembra beigām līdz maija sākumam.

- Noderīgi saiti:

www.obertauern.com
www.obertauern.at
www.ski-obertauern.at

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: