GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Austrija

Baudītāja ceļvedis

IZVĒLIES CEĻVEDI

Šābrīža iekārojamākie SPA

Le Bain BkeuHuvafen FushiMiraval SpaVigilius Mountain ResortMauna Lani SpaAuriga SpaPurobeachL’Appartement 217Terme di Saturnia Spa & Golf ResortBlue SpaYasawa Island Resort & SpaESPA at Castello del NeroCape Grace SpaESPA at Gianfranco FerréMaroma Resort & SpaAnandaBanyan Tree SpaThe Spa at Renaissance Chancery Court« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Baudītāja ceļvedis · Eiropa · austrija · Austrija · Šābrīža iekārojamākie SPA

Auriga Spa

Autors: Dina Vjatere0 ATSAUKSMES

Auriga Spa

Daļai cilvēku patīk vilkt visādas paralēles ar mēness cikliem un saskaņot kādas savas darbības vai nedarbības, vai vismaz izskaidrot tās ar to, vai mēness dilst vai aug. Austrijas Auriga spa klientiem piedāvā procedūras, kas attiecīgajā mēness fāzē ir atbilstošākās un, kuras citā laikā pat netiek piedāvātas. Acīmredzot spa ir jāpavada visa attiecīgā mēness fāze, lai sajustu procedūru un mēness īpašo sinerģiju, jo no vienas dienas spa baudīšanas nerodas pārliecība, vai tas bija gluži mēness, kas pēc divu stundu rituāla ar rožu eļļām, ziedlapiņām, skrubi, masāžu un rožu tēju noslēgumā, uz dzīvi ļāva raudzīties rožaini aplaimotām acīm. Taču, lai nu kā - efekts bija sasniegts un tas ir galvenais laba spa rādītājs.
Auriga spa atvērts 2007. gada maijā un atrodas Austrijas dienvidos pie Worthersee ezera, grandiozajā Capella Schloss Velden viesnīcā. Tā uzcelta 1607.gadā kā privāta pils, vēlākos gadsimtos pārtapusi vienā no Eiropas lielākajām un eiropiešu iecienītākajām vasaras atpūtas viesnīcām. Pats spa ir salīdzinoši neliela jauna būve, kuras interjera autors ir vācu arhitekts Peter Silling, taču interjers nav tas, kā dēļ to apmeklēt. Tā ir laba un profesionāla spa speciālistu, treneru un ārstu komanda, kas palīdz iemiesot dzīvē veselīga dzīvesstila programmu, ja ir tāda vēlēšanās. Šoziem spa piedāvā sākt gadu ar vispusīgu atpūtas un veselības programmu, solot iemācīt saldi gulēt un veselīgu miegu visu turpmāko gadu, veselīgi un vienlaikus garšīgi ēst un pareizi izkustēties personīgā trenera vadībā moderni ekipētā fitnesa centrā. Jogas, pilates, Tai Chi nodarbības tiek apvienotas ar fiziskām aktivitātēm dabā - distanču slēpošanu un kāpelēšanu Alpu kalnu piekājē. Kaut, ja vien neesat grandiozu hoteļu piekritējs, dzīvošana milzīgajā pilī disonē ar spa intimitāti un harmonijas programmu.

Schlosspark 1
Velden, Austria
Tālr. 43-427-52000-5300

www.auriga-spa.com

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: