GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Insbruka

Baudītāja ceļvedis

IZVĒLIES CEĻVEDI

10 labākās snovborda vietas pasaulē. Iesaka Ansis Egle

GulmargMt. BakerGudauriLaaxSaas-FeeChamonixHintertux ledājsStubai ledājsPatscherkofelAxamer LizumNord Park« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Baudītāja ceļvedis · Eiropa · austrija · Insbruka · 10 labākās snovborda vietas pasaulē. Iesaka Ansis Egle

Patscherkofel

Autors: Ansis Egle0 ATSAUKSMES

Patscherkofel

Vieta ar Olimpisko spēļu vēsturi. Tieši stāvās Patscherkofel nogāzes 1964. un 1976. gadā tika atvēlētas nobraucienam kalnu slēpošanā vīriešiem. Visticamāk tamdēļ šo Austrijas kūrortu, salīdzinājumā ar Axamer Lizum un Nord Park, slēpošanas lietpratēji okupējuši krietni vien kuplākā skaitā. Bet domu par snovbordistu un slēpotāju vēsturiskajām pretrunām noliekam zem akmeņa un pāri laižam dziedādam' Tiesa, savdabīgais trašu sazarojums un pārsteidzošā dažādība ne mazāk sajūsmina sniegadēļu entuziastus. Līdzās garajām un stāvajām trasēm mežu caurvij neskaitāmi savienojumi, pa kuriem braukt ir pat vēl interesantāk. Kamēr Nord Park lepojas ar vienu pamatīgu highway nobraucienu līdz kalna pakājei, Patscherkofel piedāvā veselu gūzmu visdažādāko variāciju - krustu šķērsu no vienas trases uz otru, cauri garām meža alejām, līkločiem lejup pa kalnu. Teju vesels ceļojums! Skaistā, saulainā dienā cilvēku, ka mudž, taču, par spīti tam, pārņem tāda viegla romantikas sajūta. Svaigākais sniegs, kā jau vienmēr, jāmeklē trašu malās.
Patscherkofel atrodas vien 20-30 minūšu brauciena attālumā (ar to pašu Skibus) no Insbrukas un te ierīkotas arī lēzenākas nogāzes bērniem un iesācējiem.

www.patscherkofelbahnen.at

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: