GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Leha

Baudītāja ceļvedis

IZVĒLIES CEĻVEDI

Piecas netradicionālas ēstuves. Iesaka Gatis Mūrnieks

BalmalpCorner HouseRestorāns uz Nes ielasStory Deli« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Baudītāja ceļvedis · Eiropa · austrija · Leha · Piecas netradicionālas ēstuves. Iesaka Gatis Mūrnieks

Balmalp

Autors: Gatis Mūrnieks0 ATSAUKSMES

Balmalp

Ja ir kaut kas tāds, kas snovborda entuziastam liek atteikties no traukšanās lejup pa pūdersniegu ideālos laikapstākļos, tad tas pavisam noteikti ir kaut kas ĻOTI īpašs. Balmalp ir viena no pārsteidzošākajām après-ski vietām Alpos un līdzīgu līdz šim vēl nav izdevies atrast. Nošķelta kalna virsotne 2106 metru augstumā ar elpu aizraujošu skatu pār Alpu nogāzēm. Tālumā redzami arī tradicionālie austriešu krusti.
Balmalp sevī ievelk acumirklī. Divos stāvos iekārtota kafejnīca un atpūtas vieta. Viss izbūvēts kokā, un bīdāmas pat ir ārsienas! Tieši tā - ja trūkst saulesgaismas un ir labs laiks, logu neviens vaļā never, vienkārši pārbīda sienu... Lai gan lielākā daļa Balmalp apmeklētāju ir ārzemnieki, atmosfēra ir ļoti baudāma. Sava veida Meta Kafe, tikai augstāk kalnos. Ārpusē spēlē mūziku uz vinila un pārņem sajūta, ka laiks ir apstājies. Gandrīz puse apkalpojošā personāla uz šejieni strādāt atbraukuši no citām pasaules valstīm. Nebrīnieties, ja kāds viesmīlis vienlaikus izrādīsies arī slēpošanas instruktors. Tas ir dzīvesveids, ne profesija - ja esi te, tad te arī paliec un vienkārši izbaudi.
Balmalp pieejams vien tiem, kam ir snovošanas vai slēpošanas kartes, proti, visi, kuru mērķis ir baudīt ziemas priekus. Nešķīsta lieta jau ir - kaut ko tik labu izveidot vietā, kas ir gandrīz nepieejama. Un ja arī tiec līdz tai, labsajūta, kas šeit pārņem, liedz darīt to, kā dēļ esi mērojis tādu gaisa gabalu. Bet vienreiz mūžā jau var atļauties.
Maltīte gan neizceļas ar īpašām ekstrām. Pārsvarā ēdieni, kurus var ātri pagatavot. Vienkārši un garšīgi, tradicionālo gulaša zupu ieskaitot.

A-6764 Lech am Arlberg
Telefon +43 (0)5583 3312
balmalp@skiarlberg.at
www.palmenalpe.at

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: