GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Parīze

Baudītāja ceļvedisCitādi maršrutiFoto galerijasEsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesMaršrutiUrbānā leģendaArhitektūras tūrismsLietas, kas jāizdaraVērts zinātLabākie klubiFilmaVērts izbaudītInsider's view

IZVĒLIES CEĻVEDI

Mārtiņa Rītiņa labāko Eiropas restorānu tops

HIX restaurantsGuy LassausaieThe Quality Chop HousePorta di PoLe GavrocheHélène Darroze at the ConnaughtThe SportsmanTextureFuor d'Acqual'AmbroisieLa Mère BrazierRestaurant 34Frantzén/LindebergWilliam CurleyPollen Street SocialCUTNextAviaryMathias DahlgrenAlineaDinner by Heston BlumenthalHerbert SamuelNehHawksmoorOsteria l'OlivetaGalvin La ChapellePolpoJamie's ItalianAbraxas NorthThe Harwood ArmsLa FromagerieLocanda dell'Isola ComacinaMoonGloriaEpp Maria GalleryWheeler's RestaurantelBulli3 FrakkarFire&Stone50 KvadratCroque GasconThe ProvidoresDaylesford Organic in Notting HillRiver CaféDaylesford Organic in GloucestershireChez Dominique restorānsRistorante BoscagliaMaze GrillTate Liverpool Restaurant-CafeL’Atelier de Joël RobuchonDaylesford OrganicReceptoriaStroganoff Steak HouseWedholms FiskRusskaya RybalkaLongridgeThe London Carriage WorksApollinareHavisCarpe DiemOsteria FrancescanaRigiblickTom AikensÖAubergineHakkasanPandelujoEchaurrenDekxelsMazeAlain Ducasse au Plaza AthénéeNomaPaul Bocuse« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Baudītāja ceļvedis · Eiropa · francija · Parīze · Mārtiņa Rītiņa labāko Eiropas restorānu tops

Alain Ducasse au Plaza Athénée

Autors: Mārtiņš Rītiņš0 ATSAUKSMES

Alain Ducasse au Plaza Athénée

Pasaulē nav daudz restorānu, kas atrastos viesnīcā un vienlaicīgi nodrošinātu augstāko apkalpojuma kvalitāti. Šogad par 15. labāko pasaulē atzītais Alain Ducasse, kas atrodas vienā no Parīzes glaunākajām viesnīcām Plaza Athénée, ir spilgts izņēmums.
Jau ieejot viesnīcā - garām milzīgākajām kallām, kādas jebkad redzētas, jūs sajutīsiet izsmalcinātību un eleganci. Restorāns Alain Ducasse ir vesela filozofija, kā likt viesiem aizmirst laiku un nodoties izmeklētāko ēdienu baudīšanai. Dizainu veido milzīgas, gaismas bagātas kristāla kroņlustras, eleganti krēsli, kuri veidoti tā, lai dāmas ērti varētu novietot savas rokassomiņas, sudraba galda piederumi un labākais porcelāns. Uz kamīna novietotais pulkstenis bez cipariem un rādītājiem tikai tikšķ, atgādinot apmeklētājiem, ka viņi atrodas tur, kur laiku var aizmirst.
Alain Ducasse lepojas ar savu galveno bagātību - pavāriem, tāpēc piedāvā iespēju pusdienot vai vakariņot pie pavārgalda, ko ieteicams rezervēt jau laikus. Tas atrodas pašā restorāna sirdī - virtuvē, un pie tā sēdošie viesi var ne tikai redzēt, bet arī dzirdēt un sajust kulinārijas trauksmaino garu.
Franāu valodā rakstītā ēdienkarte neizceļas ar piedāvājuma pārbagātību, taāu tas tikai nozīmē, ka pasniegtās pusdienas vai vakariņas būs pagatavotas no svaigiem produktiem, koncentrējoties uz kvalitāti, nevis kvantitāti. Zivju ēdieni vienmēr pagatavoti no savvaļā dzīvojošām zivīm, jo to garša un tekstūra ir pavisam cits sajūtu piedzīvojums. Pasūtot langusta astes ar melnajiem ikriem, tās tiks pasniegtas jēlā veidā un tik svaigas, cik vien iespējams.

Atvērts: Lunch - ceturtdienās un piektdienās - no 12:45 līdz 14:15
Dinner - no pirmdienas līdz piektdienai - no 19:45 līdz 22:15
Slēgts arī oficiālajās brīvdienās Francijā

Hotel Plaza Athénée Paris
25, avenue Montaigne
75008 Paris, France
Tel.:: +33 (0)1 53 67 65 00
Fakss: +33 (0)1 53 67 65 12

www.alain-ducasse.com
www.plaza-athenee-paris.com

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: