GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Igaunija

Baudītāja ceļvedis

IZVĒLIES CEĻVEDI

Skaistākās pasaules auksto un silto jūru niršanas vietas. Iesaka Imants Jansons

Senā CēzarejaPangas klintisProvidenciaBali salaGalapagu salasSlokaZanzibāraPoor Knights IslandsFloridaLofotenu salasLielais BarjerrifsBoracaySilfraDahabSipadan« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Baudītāja ceļvedis · Eiropa · igaunija · Igaunija · Skaistākās pasaules auksto un silto jūru niršanas vietas. Iesaka Imants Jansons

Pangas klintis

Autors: Imants Jansons0 ATSAUKSMES

Pangas klintis

Pēc silto jūru zemūdens baudījuma, lielai daļai niršanas entuziastu ir jāatgriežas mājās - mērenākos platuma grādos. No aizsprieduma par to, ka Baltijas jūrā nav ko redzēt, atbrīvosies tie, kas izbaudīs niršanu Sāremā pie Pangas klintīm.

Pangas stāvkrasts ir Sāremā un Muhu salas ziemeļu krasta augstākā krauja, kas sasniedz 21,3 metru augstumu un stiepjas 2, 5 kilometru garumā. Šeit iedibinātais nirēju klubs organizē tūres uz otru - zem ūdens esošo klinti, kas, šķeļot viļņus, veido gandrīz perfektu pusapli. Šeit baltie, fantastiskie dabas formējumi pakāpeniski kāpjas jūras dziļumā un sniedz lielisku zemūdens ģeoloģijas pieredzi.

Sāremā neizpaliekoša ir roņu populācija, līdz ar to arī iespēja baudīt samērā seklu niršanu vai snorkelēšanu kopā ar rotaļīgajiem peldētājiem. Roņi ir ziņkārīgi, tie tuvojas, tad bēg prom, iekožas pleznā un aicina spēlēties.
Bez lieliskā Pangas klintis niršanas galamērķa salas augšdaļā, var apmeklēt arī Kaali - meteorīta radītu ezeru vai izbaudīt atpūtu spa.

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: