GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Tallina

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesMaršrutiLietas, kas jāizdaraVērts zinātInsider's view

IZVĒLIES CEĻVEDI

Mārtiņa Rītiņa labāko Eiropas restorānu tops

HIX restaurantsGuy LassausaieThe Quality Chop HousePorta di PoLe GavrocheHélène Darroze at the ConnaughtThe SportsmanTextureFuor d'Acqual'AmbroisieLa Mère BrazierRestaurant 34Frantzén/LindebergWilliam CurleyPollen Street SocialCUTNextAviaryMathias DahlgrenAlineaDinner by Heston BlumenthalHerbert SamuelNehHawksmoorOsteria l'OlivetaGalvin La ChapellePolpoJamie's ItalianAbraxas NorthThe Harwood ArmsLa FromagerieLocanda dell'Isola ComacinaMoonGloriaEpp Maria GalleryWheeler's RestaurantelBulli3 FrakkarFire&Stone50 KvadratCroque GasconThe ProvidoresDaylesford Organic in Notting HillRiver CaféDaylesford Organic in GloucestershireChez Dominique restorānsRistorante BoscagliaMaze GrillTate Liverpool Restaurant-CafeL’Atelier de Joël RobuchonDaylesford OrganicReceptoriaStroganoff Steak HouseWedholms FiskRusskaya RybalkaLongridgeThe London Carriage WorksApollinareHavisCarpe DiemOsteria FrancescanaRigiblickTom AikensÖAubergineHakkasanPandelujoEchaurrenDekxelsMazeAlain Ducasse au Plaza AthénéeNomaPaul Bocuse« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Baudītāja ceļvedis · Eiropa · igaunija · Tallina · Mārtiņa Rītiņa labāko Eiropas restorānu tops

Neh

Autors: Mārtiņš Rītiņš0 ATSAUKSMES

Neh

Izcilā Igaunijas atpūtas kompleksa Pädaste Manor īpašnieki no Muhu salas Baltijas jūrā, ar savu uzņēmību, talantu un salas sezonālo produktu virtuvi tagad ir pilsētā! Netālu no vecpilsētas - ostas teritorijā jeb Tallinas „Holandē", kura savu nosaukumu ieguvusi grāvju un senās Härjapea upes dzīslojuma dēļ, klīstot starp 19. gadsimta kaļķakmens noliktavu stāviem atradīsiet šī brīža pašu visaprunātāko Tallinas baudītāju galamērķi - Neh restorānu.
No 2008. gada šeit mājojusi Tam mākslas galerija, kura šobrīd pakāpusies virs abiem restorāna stāviem, trešajā stāvā, un aizvien priecē ar iespēju iegādāties igauņu mākslinieku darbus.
Par Neh interjeru var sacīt, ka tas ir rupji tēsts, zemniecisks un ar vecīguma piegaršu - veci galdi, veci krēsli, vecas koka grīdas... Taču pretmetā Neh iedzīvina pašas modernākās rezervācijas un apkalpošanas metodes: Neh piedāvā online rezervācijas sistēmu, bet četri pavāri un četri viesmīļi savā starpā sazinās ar bezvadu intercom sistēmu, nodrošinot ātru un dinamisku apkalpošanu.
Neh virtuve ir neliela, taču viss tajā iekārtots tā, ka „virtuves satiksme" darbojas nevainojami. Par to jūs varēsiet pārliecināties, ja izvēlēsieties vakaru pavadīt turpat pie Chefs' table. Šī ir karstākā vieta restorānā - gan burtiskā, gan pārnestā nozīmē! Nelielā kompānijā - līdz pat pieciem cilvēkiem, jūs nesteidzīgi varat baudīt četrus ēdienus un papildus uzkodas un pārsteigumus no pavāru puses, kuri liks jums justies kā lācim pie medus poda visa vakarā garumā!
Tāpat kā pati virtuve, arī Neh ēdienkarte ir neliela. Nekādi milzīgi lieli kulinārijas pārsteigumi jūs nesagaida, toties vienkārši un gardi ēdieni Ziemeļvalstu salu tradīcijās gan! Neh varat baudīt ēdienus gan no Igaunijas, gan kaimiņu reģionu salu sezonālajiem produktiem - jēra, aļņa, cūkas, brieža, mežacūkas gaļas, arī zivīm, dārzeņiem, medus, sēnēm un ogām.
Piemēram, kā būtu ar brūnajā sviestā ceptu buti „uz kaula"? Veselu zivi jūs varat pasūtīt sev vēlamajā lielumā! Vai siļķes terīni, kas pasniegta ar zemniecisku šarmu - kokā grebtā traukā, un tad to baudīt kā svaigāko un gardāko no Muhu salas piekrastes ūdeņiem! Varbūt vēlaties kārtīgu zirņu zupu ar divām šķēlēm kūpinātas gaļas un divām rupjmaizes šķēlēm?! Teļa vaigs uz kartupeļu un seleriju sakņu kārtojuma ir mutē kūstošs un neticami gards, bet noteikti vajag izmēģināt grūbu risoto ar bietēm, gaļu un bagātīgu mērci! Taču tad to visu vainagot ar tradicionālo siera kūku ar smiltsērkšķiem no Pädaste apkaimes un plūmju džemu no muižas pagrabiem, vai pašu Neh gatavoto saldējumu!

Lootsi 4
10151 Tallinn, Estonia

T +372 60 22 222
F +372 63 22 522
info@neh.ee
www.neh.ee

 

02/2011

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: